Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ariel mosópor nektek is...

Ariel mosópor nektek is ennyire habzik?

Figyelt kérdés
6kg ruhához tettem egy kis kávés csészényi mosóport és úgy habzik hogy alig bírja kiszivattyúzni a gép és dől ki a mosószer adagolón keresztül a hab. Most is egy nagy habtócsára mentem ki. Nem hinném hogy sokat rakok bele, más mosóporból is ennyit szoktam de ez nagy durván habzik.
2020. nov. 23. 16:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy ki mennyit szokott, az meg egy másik, hogy milyen a vízkeménység, milyen a koszmennyiség és fajta. kb 20ml-el lehet számolni kg-ként. 6 kiló pamut így 120ml-re jöhet ki. de ha kemény vízhez nyomja akkor még több.
2020. nov. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kb 120 ml-re jön ki a mennyiség amit belerakok és itt nálunk nagyon kemény víz van. Nem rég perwollt is használtam és másfél kupaknyit raktam bele ami szerintem jóval több mint amit ír, még sem habzott fele ennyire sem.
2020. nov. 24. 07:54
 13/15 anonim ***** válasza:

Pedig a perwoll pont 20ml kg-ként, lágy víznél, amihez a legkevesebb mosószer kell.

Ha nálad ráadásul kemény a víz akkor ott még annyira se szabadna habzania. Valami kapitális sumákság van. Nem borított bele valaki sampont és ott röhög rajtad a szomszéd szobában?


Nyomasd át a gépet forró vízzel üresen, utána vegyél folyékony mosószert, pl Tandilt és azzal mossál ki lepedőket.

2020. nov. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én sajnos a kapszulával jártam meg, a szokásos adagnyi ruhához kb 5 kg-hoz 1 db kapszulát adtam. Mikor centrizett a gép, az összes hab a mosógép ajatán folyt ki.


Én most új mosógépet vettem, és Ariel mosókapszulát tettem bele, nagyon habzott, szóval nem a mosógéppel lesz a hiba

2020. nov. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%
A mosókapszula nálam is nagyon habzott, volt hogy az egy órás program után még csúszott a ruha a mosószertől, mert nem tudta kiöblíteni a gép. És nem mellesleg a kapszulának számomra elviselhetetlen illata van.
2020. nov. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!