Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ezt a 70 % viszkózkeverék, 27...

Ezt a 70 % viszkózkeverék, 27 % poliamid, 3 % elasztán anyagú nadrágot,hogy lehet kimosni? (kép link a leírásban)

Figyelt kérdés

Minden jel át van húzva rajta


[link]



2020. dec. 4. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 30-40 C fokon mosnám.
2020. dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mosógépbe merjem mégis berakni? :)
2020. dec. 4. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Persze. Ne légy nyuszi.
2020. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Én gépben mosnám, esetleg nem centrifugáznám (kivenném és csöpögtetném), vagy ha mégis, akkor a legalacsonyabb fordulatszámon.

De, ugye, nem vagyok érdekelt, csak kibic, akinek semmi sem drága. Talán lesz, aki csinált már ilyet és átadja a tapasztalatát...

Jó szándék vezet: mosd, ahogy javasoltam.

2020. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

40 fok, műszál. Semmi extra. Viszont ne szárítógépezd, ne vasald, ne hypózd.

Az áthúzott bödön viszont vicc. Nem egyszerhasználatos maszk ez.


(amúgy ilyen gatyát pont a sok áthúzás miatt eleve nem veszünk...)

2020. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De édes. Mire gondolt a gyártó? Mosás helyett csak szellőztesd? Én is nyugodt szívvel bedobnám maximum 40 fokra, alacsony fordulatszámú centrifugálással. Esetleg nem ártana fektetve szárítani, ha tényleg ennyire kényes.
2020. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kényes ez, csak full műanyag.
2020. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ajándékba kaptam,mert mondtam párszor a páromnak, hogy más lányokon tetszik ez a kicsit bőrhatású, de mégsem az féle nadrág. Ma bement a pepcoba, meglátta, megvette. Én sem néztem sosem eddig a bevart címkét, hogy ezeket ugyan, hogy lehet tisztítani,ő meg pláne nem is tudta, hogy a ruhákba egyáltalán van ilyen címke 😅😅😅 Gondoltam használat előtt kimosom, mint mindent miután hazaviszem a boltból. De aztán láttam, hogy ezt nem lehet mosni 😅😅 Amúgy az van a címkén, hogy törölje meg nedves ruhával 😀😀 Na de hát az úgy milyen mosás már 😅😅

Még várok picit hátha valaki mosott már ilyet 😅 ha nem, akkor megkockáztatom a 30 fokos mosást gépben, aztán majd kiderül mi lesz belőle...

Csak azért úgy sajnálnám ha tönkre menni... még akkor is ha nem egy óriási összeg volt. 3700 ft.

2020. dec. 4. 19:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDD

Akkor nyomni kell egy szexpartit mosás után! :)

Na ez pont olyan mintha te vennél neki egy fúrógépet a tescóban :)))))))))

2020. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!