Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A térkővek között kinő a gaz....

A térkővek között kinő a gaz. Mit lehetne tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Van egy kíváncsi kutyám is... tehát valami olyat ami nem árt neki.
2010. aug. 12. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A legkörnyezetbarátabb a kihuzigálás. Persze nem a gyom számára.

Minden nézőpont kérdése.

2010. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Húzd ki. Vagy vegyél olyan permetszert, ami állatra nem ártalmas. Mi is azzal szoktuk beszórni a gazokat, szépen leszáradnak. Az én kutyám is kíváncsi, de nem lett tőle semmi baja. Gazdaboltban érdeklődj.
2010. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mi is vagyis én is kihúzgálom, de aztán amekkora placcunk van :s estére olyan a hátam mint a "?"
2010. aug. 12. 11:53
 4/11 A kérdező kommentje:
meg tudnád mondani a szer nevét/fajtáját vagy vmit?
2010. aug. 12. 11:56
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Legegyszerűbb ha kihúzgálod, majd a maradékot, ami nem jön ki, kicsit megtépkeded, sebzed, majd glialka nevű totális gyomírtóval szórd le. nagyon vigyázz, hogy a permetlé a dísznövényeidre ne sodródjon. Majd várj türelmesen. Pár hét alatt szépen leszárad mind. Ezt egy évben általában kétszer elég megcsinálni. Ha félted a kutyát, 1-2 napra bezárod, vagy megkötöd. De erről már a gazdaboltban tudnak pontosabbat mondani.
2010. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A legeslegegyszerűbb, ha csak simán levélen felszívódó gyomirtót használsz és pár nap után besárgul, akkor kell kihúzni. Ha előbb kitéped a levelét és utána permetezel nem tud min felszívódni, szóval csak kidobott pénz és idő.
2010. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és permetezés után ne engedd oda a kutyát pár óráig és nem lesz baja. Az a legjobb ha este permetezed le és reggel már szabadon lehet a kutya.
2010. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Huzigálja az ördög f@sza!Lepermetezem gyomirtóval,két hét után elszárad,utána alig látszik meg.Esetleg elszáradás után a nagyját kitépkedem ha nagyon ráérek.A glialka jó szer én is azt használom,de állítólag a gladiátor nevű szer is jó,ugyanaz a hatóanyaga mint a glialkának csak jóval olcsóbb.Nekem egy kutyám és hat macskám van,egyiknek sem lett semmi baja,pedig nem zártam el őket.Állítólag ez a szer nem durva méreg,hanem a levélen keresztül felszívódva felborítja a növény anyagcsereháztartását,"túllélegzi" magát és ebbe pusztul bele.Tehát elvileg állatra nem veszélyes,de én is csak így olvastam itt ezen az oldalon.Ha a keresőbe beírod a "glialka" vagy "gyomirtó" szót, megtalálod ezt a hozzászólást.
2010. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Levélen felszívódó gyomírtó. Nálunk az a number1! Nekünk is ez a problémánk. Igaz így is ki kell majd huzogálni, mikor elszárad, de legalább nem kell tépkedni.
2010. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kérdés írójának üzenem ,sok mindent kipróbáltam ,itt is vannak cicák igaz hogy nem a miénk de ,nem irtom őket ,sőt etetem ,nekem az vált be ,szórd le egyszerű konyhasóval ,locsold bele és máris megoldódott a probléma,ez nemárt semminek,legfőbb ha mégis megnyalja többet iszik , ezt akár hetente- kéthetente az attól függ milyen térközök vannak a térkövek között remélem tudtam segíteni ,üdv Zsóka
2010. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!