Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bejött a központi porszívó?

Bejött a központi porszívó?

Figyelt kérdés

Aki központi porszívót használ - szereti? Azokat kérdezem, akik központi porszívós lakásban/házban laknak és használják is a rendszert.

Vannak-e hátrányai, nincs-e kellemetlen szaga, kényelmesebbnek találjátok-e normál (nem robot) porszívóknál. Jelent-e veszélyt, ha vizet szívsz fel vagy üvegszilánkokat, kajamaradékot, poloskát stb. Elég erősen szív-e, el tud-e dugulni.



2020. dec. 14. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Külföldön találkoztam csak ilyennel, nekem tetszett, vicces volt.

Kicsit volt szaga azért.

2020. dec. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Az egyik munkahelyemen volt ilyen. Annyi baj van csak vele hogy ha bevan kapcsolva mindenhol máshol is zúg kicsit mert ezek a fedelek nemtudnak 1000% tömíteni.
2020. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes, csak tisztességesen kell szerelni.
2020. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Újonnan biztosan kóser. Meg még vagy 5-10 évig. De megnéznék egy ilyet 20 évesen. Hogy a csövekben meg kanyarokban milyen dzsuva van felrakódva. Hajszál, szőrszál, morzsa, hajkorpa, mikroszkópikus élelmiszerdarabkák. És arra is kíváncsi lennék, hogy milyen baktériumok és gombák, tenyésznek rajtuk és azoknak milyen szaga van. Ha bogarak nem lakják...
2020. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen lenne? Semmilyen. Mondom, tisztességesen, értelmesen kell szerelni, hülyebiztosan. Zárt pvc lefolyócső, de nem vízvezetékes kanyarokkal, hanem íveltekkel. Forró vízzel, kéményseprővel, tollseprűvel, akármivel fertőtlenítheted.


Persze, ha szarul építik a csővezetéket, szar lesz.

2020. dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem központim van, de próbáltam már… Elég erősen szív, kb. mint egy ipari porszívó, de részben az is. Nekem a bajom az vele, hogy amit beszívsz azt elveszíted… Ha például van gyerek a családban biztos nem használnám ugyanis a legói könnyen beszippanthatók, mert erős is és nagyon nehéz megkeresni benne bármit is. Pont 3 napja szívta fel egy takarítónő a fiam legoit egy szállodában, azért vagyok itt…😓
nov. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!