Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Modern, A+++ mínusz sokszázalé...

Modern, A+++ mínusz sokszázalék nem vízzel mosó mosógépekben használtok mosóport?

Figyelt kérdés
Mondjuk 60 fokos pamut vagy allergy care vagy hasonló programokon ágyneműkhöz, törölközőkhöz?

2021. jan. 4. 21:48
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
81%
Azt elérulnád, hogy szerinted hogy müködik egy mosógép mosószer NÉLKÜL???
2021. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Tudtommal a mosószer nemcsak mosópor lehet. ;)
2021. jan. 4. 22:01
 3/40 anonim ***** válasza:
83%
Én azt akarom tudni inkább, hogy hogy tud egy mosógép víz nélkül mosni?
2021. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Az engem is érdekel.

Viccen kívül tényleg irtó kevés vízzel mosnak.


Viszont szerintem baromira érthető a kérdésem, innentől kezdve nem értem a kötözködések okát.

2021. jan. 4. 22:19
 5/40 anonim ***** válasza:
78%

Én mindenhez csak mosóport használok, sokkal jobb hatásfoka van, mint másnak.

És a mosógép víz nélkül ugyan nem müködik, de kevés vízzel igen, méghozzá nagyon is jól, feltéve, hogy az elöírásoknak megfelelöen használják.

2021. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
84%

Ez a kérdésnszinte hetente előjön, hogy a mai mosógépek kevés vízzel mosnak. A régi, 20-25 éves gépek teletöltötték magukat vízzel azt órákig forogtak jobbra, balra. A mai gépek minimum 3-4 féle dobmozgást végeznek mondjuk egy pamutprogramon. Így tudnak víztakarékosan is tisztára mosni. Nem kell félni ettől, ha be van tartva az adott programhoz betehető ruha súlya, akkor nem lesz baj, tisztára fog mosni a gép.

De hogy a kérdésre válaszoljak: nekem egy hiper-szuper Samsung mosógépem van, a 60 fokos mosáshoz én is port használok. Tökéletesen feloldódik, és patyolat tisztára mos. Fényévekkel szebben mos a por szerintem is mint bármelyik agyon illatosított ultramodern kapszula. Annyi, hogy én a dobba szórom a port is es a gélt is, így nem tapad le az adagoló műanyag részére.

Használd nyugodtan a port, nem lesz gond 🙂

2021. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
A gőz mosógépek alig használnak vizet.
2021. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Az új mosógép megvételét követően tapasztaltam, hogy a mosópor rajta maradt a ruhákon. Tudom, a mennyiség is túl sok lehet, de mindenesetre átálltam folyékonyra. Viszont olvastam, hogy a por jobban fehérít, van, amihez jobb a hatásfoka. Nomeg rajtam is maradt egy teljes zacskónyi.
2021. jan. 4. 22:53
 9/40 anonim ***** válasza:
25 éve porral mosok, soha nem volt ilyen gondom. Illetve egyszer, amikor az Arielt le akartam cserélni valami vacakabb porra Tomira vagy Bioponra már nem emlékszem.
2021. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Ha linkelnél ilyen nem vízzel mosót, többre mennénk.

A gőzzel mosót ismerem és van az oxigénes. De mindkettőbe van víz . Az utóbbi mosószerrel jobban tisztít, kicsi kellhet neki.

2021. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!