Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyi időnként mossátok...

Mennyi időnként mossátok zokniitokat télen? / Hány alkalommal hordjátok? - Akik nem sportolnak és nem végeznek fizikai munkát benne!!

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 14:20
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

hmmmmmm

Érdekes...


További kérdések: És alsóneműt? Pólót? :)


Én lennék ilyen igénytelen?

2021. jan. 6. 15:44
 12/23 mindentudó99 ***** válasza:
57%
Legtöbb ember egy zoknit ìr per nap. Hát nem tudom nekem mindkét lábam fázik ìgy napi két zoknit használok. Naponta cserélem.
2021. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%
Már csak a cipő miatt is újat kell húzni. Ha az bebüdösödik, utána már a lábad is be fog igen hamar tiszta zoknival is. Max spray jelenthet megoldást. Mindennap cserélni kell, még ha nem érzed büdösnek sem, akkor is, mert jóval hamarabb azzá tud válni. Az ember mindig izzad, baktériumok pedig teszik a dolgukat, folyamat már elkezdődött, ha még csak nem is érzed.
2021. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem megyek sehova és home office-ban vagyok, akkor 2 napig is hordom ugyanazt.
2021. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%
Minden nap tisztát veszünk alsóneműből, zokniból, pólóból is.
2021. jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%
Minden nap cserélem.
2021. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
61%

Minden nap uj zokni. Ez alol csak a vastag, teli plusszoknik a kivetelek, amiket csak itthon veszek fel neha, altalaban estere, azt hordom akar 2-3 alkalommal is mosas nelkul.

Alsonemu, polo szinten minden nap uj. Melltartot, nadragot kb hetente mosok, pulcsit 3-4 hasznalat utan.

2021. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
49%

Én általában 2-3 hétig is elhordom, utána meg kidobom.

Nem bajlódok a mosással.

2021. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
20: Van ilyen ismerősöm, aki alsónadrággal csinálja ezt, csak nekem az a furcsa, hogy mikor megveszi, akkor se mossa ki hordás előtt.
2021. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%

Én sem mosom ki a celofántasakban megvásárolt vadiúj dolgaimat.

Nekem megfelel az állapotuk, hiszen lehetett látni a tv-ben, hogy ahogyan haladnak a szalagon, a megvarrást követően, csak forró gőzkezelés és szárítás után csomagolják.

2021. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!