Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha egy éjszakára beáztatom...

Ha egy éjszakára beáztatom beszürkült ruhákat Biopon áztatóba használ valamit? Vagy ezek már így maradnak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Mitől szürkült be??


Összemostad feketével, vagy hosszú időn keresztül lassacskán elszükrültek a fehérneműid?

2021. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindig szétválogatom a rucikat,színfogót is használok s mosószodát szoktam rakni a mosóporhoz. Lassacskán jártak igy....
2021. jan. 23. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:

A mosóporok nagy része is mosószódából áll - tök fölösleges mellé plusz azt rakni...


Az új cuccaidhoz vegyél másfajta mosószert, hogy azok ne szürküljenek el.

2021. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A mosószodára gyanakodtam én is...lehet sok volt.

Most Bonux mosóporom van fehérekhez való. Mindig mást veszek ami éppen akciós.

2021. jan. 23. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Használj inkább folyékony gélt, az jobban oldódik....
2021. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Felejtsd el a mosószódát, és még véletlenül se válts folyékony mosószerre.

Egy időben én is használtam mosószódát, az összes fehér ruhám elszürkült tőle. Illetve fehér ruhákhoz én is csak mosóport használok, veri az összes folyékony mosószert és kapszulát.

Még egy tipp, ne adagold túl a mosószert sem az öblítőt. Többet ártasz vele mint használsz.

Biopon áztatót nem ismerem, nekem szerencsére soha nem kellett áztatnom, kb. 15 éve Ariel mosóporral mosom a fehéreket.

2021. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó a Bioponos áztatás! Már elsőre is fogod látni a jelentős különbséget, de ha többször is csinálod, mindened gyönyörű fehér lesz.
2021. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!