Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hány viselés után kell kimosni...

Hány viselés után kell kimosni a ruhákat?

Figyelt kérdés
Én mindig kimosok minden ruhadarabot már 1 viselés után is, és csak tisztán veszem fel. Viszont a napokban láttam egy (külföldi) posztot, és megdöbbenten olvastam a kommenteket, hogy az emberek többsége többször is felveszi ugyanazt a pólót, nadrágot, és csak sokadik viselés után mossák ki. Azt írták, hogy nincs mindenkinek végtelen mennyiségű vize. Ez nekem akkor is taszító dolog, akkor inkább vegyen fel másik pólót, ami tiszta és ne a koszosat hordja agyon, ti hogy vagytok ezzel?

2021. jan. 26. 19:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Fehérnemű, zoknit, pólót naponta. Farmert mondjuk 3-5 használat után, vagy ha nagyon koszos lesz.


Én nem feltétlenül ülök le vele pl buszon, kocsiba ülök, meg irodában, ez kicsit azért tisztább közeg. Most meg itthonról dolgozok, a melegítőnadrágot 1-2 hét után dobom szennyesbe, mert gyakorlatilag sehova nem megyek benne. Sportoló ruhát egy használat után (pl nekem ez fura, hogy láttam embereket sportoló ruhát újra felvenni mosás nélkül, na az tényleg undorító, és még csak nem is ritka).

2021. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én csak az alsóneműt, zoknit cserélem minden nap. Az összes farmeromat tönkrevágja a mosógép, ha olyan rendszeresen használnám, szóval én kb 5 alkalom után mosom ki, pulcsikat szintén. Pólónál pedig nagyban függ attól, hogy itthon viseltem, vagy kint, mert ha csak itthon, akkor akármeddig el tudom hordani.
2021. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A nadrag es a pulover az egyetlen, amit felveszek mosas nelkul is, minden masbol tiszta.
2021. jan. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!