Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen tisztítószerek vannak...

Milyen tisztítószerek vannak a háztartásodban?

Figyelt kérdés
Pl domestos power stb nem csak annyira lennék kíváncsi hogy ablak tisztító hanem konkrét fajtára ami neked van otthon.

2021. febr. 2. 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Domestos, W5 wc tisztító, vízkőoldó, nedves törlőkendő, sütő- és tűzhelytisztító és talán az ablakmosó is az. :) Van Aldi saját márkás zuhanykabin tisztítónk, van otthon mindig valamilyen lefolyó tisztító granulátum (amit éppen megfogok a boltban) és Aldis felmosófolyadék, de azt nem szeretem annyira.

Azt hiszem ennyi.

2021. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bref, cif, ajax, coccolino, frosch mosószer, babának persil sensitive, antibakteriális szappan, clean, penész eltávolító fürdóbe(nemjut eszembe a márka), vízkőoldó, frosch mosogatószer, dettol.ennyi jutott eszembe hirtelen, lehet valamit kihagytam😅 jaa illetve a konyhai mosogatót ecettel vízkőtelenítem.
2021. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Fürdőbe: Frosch málnaecetes vízkőoldó vagy Bref az új öko vízkőoldója, Duck WC tisztító, Domestos.

Konyha: Jar teafaolajos mosogatószer, Frosch Soda konyhai tisztító ( tűzhely, hűtő, mosogató), Frosch általános lemosó.

Ezenkívül: Sanytol vagy Denkmit fertőtlenítő folyadék,

Ajax gyöngyvirágos felmosó (járólapra), Sofix fa padlófelmosó (hajópadlóra)

Ajax ablaktisztító, Cif súroló, fújós Prontó a bútorokra, Sanytol fertőtlenítő légfrissítő, Cleanne és Cycle felülettisztîtók, Vanish folttisztítók, mosószóda, szódabikarbóna, ecet, citromsav, feketeszappan.

2021. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!