Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek a Lenor gold...

Szerintetek a Lenor gold orchid vag a Lenor amethyst tartósabb/jobb illatú?

Figyelt kérdés

Nyilvan olyantól varnek választ, aki mar mindkettőt próbálta.

Mar kb 1 eve gold orchiddal mosok, de kiprobalnam ezt a masikat is.

Persze, nem egy nagy osszeg megvenni es magam kiprobalni de azert erdekelne, hogy szerintetek milyen illata van..



2021. febr. 3. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ametyst egyeltalán nem tartós szerintem. Nekem nem jött be
2021. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Meg is érkezett az újabb öblítőkirálynő :D
2021. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyire "tartós", a ruhákra locsolt mennyiség kérdése, személy szerint mindkettőt émelyítően büdösnek tartom, de ezzel természetesen nem kell egyetérteni. Ilyen kérdést feltenni is kár, mert ízlés kérdése, kinek mi jön be.

De csak én érzem úgy, hogy egy kissé felülprezentált a kategóriában a Lenor-öblítő? :-)

2021. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Régen vettem a Gold Orchidot, egészen addig, amíg nem lett ennyire kellemetlen illatú. Amint változik a cosmagolás, változtatnak az illaton. Személy szerint egyiknek sincs jó illata szerintem.

Próbáld ki esetleg a Morning Dew fantázia nevezetű öblitőt, annak jó illata van

2021. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj én mindkettőt használtam semmi illata nem volt szinte egyiknek sem persze frissen igen de utána nem...

Nekem a kék lenor jött be az egész szekrény illatozik ahogy kinyitom, ha mos a gép az egész lakásban nagyon kellemes illat van. Anno használtam illat párnát meg ezer féle dolgot illat gyöngy stbstb... Most nem kell rengeteg ruhám van, van amit ki mosok egy hónap múlva veszek fel és illatozik a kék lenortól :) ajánlom neked is egy próbát megér.


Mellesleg: én végig próbáltam szinte az összes öblítőt, szerintem őszintén szólva mindegy milyen márka a képnek van egyedül tartós illata.

Már nem vagyok benne biztos asszem a silannak volt valami mangólia- narancs illata talán még az tartós de az is 1 hétig...

2021. febr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Hadd kérdezzem már meg: ti a parfümöt nem ismeritek? Nem kellemesebb frissen illatosítani magatokat, mint szarakodni az öblítővel? De komolyan...
2021. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mind kettőt próbaltam nekem a Lenor Orchid nagyon tetszik, vettem hozza olyan öblítőt és gyöngyöket is, mindenből egy keveset nekem nagyon tetszik az illata :)
2021. máj. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!