Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A papír porzsákot - ami tele...

A papír porzsákot - ami tele van - ki lehet dobni a szelektív gyűjtő papír részébe?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, én nem a papírba dobnám.

A borítékokat sem oda kell mert ugye van rajtuk az a kis műanyag nejlonos rész.

Ha van olyan, hogy egyéb vagy hasonló akkor oda. Igazából nem tudom milyen kategóriák vannak, mert nálunk összetehetem a két kezem ha kuka van, nem hogy szelektív hulladékgyűjtés meg ilyen puccos dolgok :( :D

2008. dec. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nem dobhatod oda. A gyűjtőkre általában felírják, hogy konkrétan miket lehet beledobni, nézd meg ott. Az biztosan rajta van, hogy hogy a bedobott dolgok egyéb alapanyagot nem tartalmazhatnak, pl. a műanyagosnál ki kell mosni a cuccokat, stb. A por és minden egyéb nem hasznosítható újra. Egyszer láttam egy dokumentumfilmet a papír újrafeldolgozásáról, abban csak arról volt szó, hogy a fém tűzéseket hogyan veszik ki, egyéb szennyeződésről nem beszéltek.
2008. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bele ne dobd, a papír szelektívbe csak a tiszta, semmivel nem szennyezett papírt lehet dobni! Pl. az önindigós papír, a papír üdítős doboz(a belseje alufólia!!!) és a nylonnal kombinált papír (csak akkor, ha a nem papír anyagokat letépkeded róla)sem való bele. A porzsák a normál kommunális hulladékba való.
2008. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!