Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel pucolod az ablakot?

Mivel pucolod az ablakot?

Figyelt kérdés
Nekem mindig csíkos marad, bármivel tisztítom.Főleg napsütésben néz ki szörnyen. Mi vált be nektek?

2021. febr. 8. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanazzal, amivel a kocsit: karosszéria és szélvédő tisztítóval. Praktikerben lehet venni egy ezresért, ilyen kékes színű folyadék. Ezzel foltmentesre le tudod törölni az ablakot, feltéve, ha mikroszálas kesztyűt használsz a rongy helyett.
2021. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Mosószeres vízzel áttörlöm, majd ablaklehúzóval lehúzom. Sose csíkos. :-)
2021. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Én csak a meleg víz és pár csepp mosogatószer kombóban hiszek, amit utána gumi lehúzóval lehúzunk, papírtörlővel áttörlünk, pedig nem vagyok 100 éves.

Nekem ekkor igazán tiszta és soha nem csíkos.

2021. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Ugyanúgy, mint a 2-es és a 3-as.

Ha nagyon csillogóra akarom, akkor a lehúzás előtt még egy enyhén ecetes vízzel "leöblítem". Nem lesz csíkos.

2021. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mivel pucolom?


Mivel koszos.

:)

2021. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Sok üvegtisztítószert (ablak, tükör, bútorüveg) lehet kapni. Rá is van írva, mire való.
2021. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A szélvédő folyadékot még nem próbáltam (de ki fogom), a többi válasz nem szert, hanem módszert írt (ezeket is köszönöm) azokat én is alkalmazom, sajnos elég eredménytelenül.Biztosan én vagyok a béna..:))
2021. febr. 9. 08:02
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Először le kell mosni az ablakról a koszt: én meleg vízzel (amilyen meleget csak a kezem elbír) szoktam, teszek bele pár csepp mosogatószert és egy kevés ecetet. Ezzel lemosom a koszt és utána jön az ablaktisztító és a papírtörlő. Van, hogy egy ilyen elektromos “lehúzóval” szoktam szárazzá tenni.

Sokan ott rontják el, hogy csak ráfújják az ablaktisztítót és szétkenik vele együtt a koszt.

2021. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Semmivel, esik az eső, hó, ónos eső.

Amúgy meg, melegvizes szivacs, mosószeres szivacs, melegvizes szivacs és végül ablaktisztítós rongy. Aztán behúzom a függönyt és tojok rá újabb fél évig.

2021. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
#9: igazi magyar háziasszony :D
2021. febr. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!