Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mindig csíkos marad az üveg,...

Mindig csíkos marad az üveg, mivel pucoljak ablakot?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem a szerekre vagyok kíváncsi, mert azok szerintem jók, hanem az eszközeimmel lehet probléma.

Puha pamutrongy (pl. régi póló) szöszöl és csíkos marad.

Vileda szöszöl, csíkos marad, ugyanígy a kéztörlő papír is, ráadásul az még hamar át is ázik és foszlik.

Adjatok valami jó tippet.

Köszönöm előre is.


2017. máj. 1. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a már nem használt lepedőket szoktam ehhez szétvagdosni.
2017. máj. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első menetben gyengén trisós vízzel lemosom. Majd második vízként enyhén ecetessel. Nem törlöm le, csak ami lefolyik.

Az eszköz, régi nedvszívó törölköző darab.

2017. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Èn a règen használt újságpapìrt is beszoktam vetni ha kèznèl van. Ès èn sima mosogatószeres vìzzel mosom, nem cifrázom.
2017. máj. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ablakmosó kendő, ami nem szöszölős anyagból van. Illetve ablaklehúzóval lehúzom és akkor sem lesz szöszös. De mikroszálas kendő is jó lehet.
2017. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Papírtörlővel csak ha sietek, és csak ha már szinte száraz, akkor készre húzni, egyirányba, gyorsan. Nem tökéletes, de piszok gyors, és ahhoz képest meg azért mégis kb. tökéletes. Így pucoltuk csomagolás előtt az ablakpaneleket egyik volt munkahelyemen. Ja, és ez csak alkoholos spricnikkel működik.
2017. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először mosószeres vízzel törlöm át az ablakot, utána ráfújok az ablaktisztítóval és áttörlöm szárazra régi lepedőanyaggal. Sosem csíkos.
2017. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. máj. 3. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!