Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Xiaomi mi vacuum robot mop...

Xiaomi mi vacuum robot mop Pro hogyan működik applikáció nélkül?

Figyelt kérdés

Nincs hozzá normális magyar használati útmutató. Videokat néztem, de nem tudom az alkalmazásban sehogy összepárosítani.

Ha alkalmazás nelkül indítom, állandoan a feltérképezést kezdi takarítás helyett.Ha azt egyszer normálisan végigcsinálja, menti a térképet applikáció nélkül is, vagy mindig csak a feltérkepezéssel fogja akarni kezdeni?



2021. febr. 11. 07:08
1 2
 1/17 anonim válasza:
Mindig újra megcsinálja a térképet.
2021. febr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Simán megy nélküle is, én imádom. Az alkalmazás annyiból jó, hogy be tudod állítani pl hogy minden nap 6 kor takarítson ki. Nálam nincs sehol küszöb, így az egész lakást körbejárja
2021. febr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nálad is feltérképezni előtte mindig? Az a baj hogy nálunk nagyon nagy területet kell bejárnia mire belekezdeni a rendes takarításban.
2021. febr. 11. 08:51
 4/17 A kérdező kommentje:
A telefon wifi-nek rá kell csatlakozni a mopos wifire ahhoz hogy az alkalmazás működjön? Vagy ahhoz mi kell hogy érzékelje az applikáció?
2021. febr. 11. 08:52
 5/17 anonim válasza:

Persze, hogy feltérképezi. Ha egy szék máshova került, az már bajos az újboli takarításnál. Akkor is feltérképezi, ha appon indítod el.

Közös wifi hálózat kell.

2021. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem, egyből takarít. Próbáltad már resetelni? Egy wifire kell csatlakoztatni aztán az applikácóban látod mit kell állítani. De nélküle is működnie kéne, sokáig használtam úgy
2021. febr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem elkezd körbemenni, nem takarít. 2 gyerek mellett még nem jutottam el hgy takarítson is,mert végig ott kellene lennem, hgy elpakoljak az utjábol, annyira tagoltak vagyunk. (Itt egy jatszószőnyeg, ott egy pihenőszék) Raadásul a wifire nem sikerül csatlakoznom. Sose fogom tudni használni 😫
2021. febr. 11. 10:04
 8/17 anonim ***** válasza:
Dehogynem, nyisd fel, nyomd meg hosszan a reset gombot, utána indítsd el. Mit mond amikor indul? Starting the cleaner, ezt kéne
2021. febr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen azt mondja.Elkezd körbemenni
2021. febr. 11. 10:40
 10/17 A kérdező kommentje:

Szőnyeghez nem is használjátok?

Most elkezdte, kibarikadoztam a fél házat hgy csak bizonyos helyekre menjen, de ht így meg tök macera.

2021. febr. 11. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!