Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Xiaomi mi vacuum robot mop...

Xiaomi mi vacuum robot mop Pro hogyan működik applikáció nélkül?

Figyelt kérdés

Nincs hozzá normális magyar használati útmutató. Videokat néztem, de nem tudom az alkalmazásban sehogy összepárosítani.

Ha alkalmazás nelkül indítom, állandoan a feltérképezést kezdi takarítás helyett.Ha azt egyszer normálisan végigcsinálja, menti a térképet applikáció nélkül is, vagy mindig csak a feltérkepezéssel fogja akarni kezdeni?



2021. febr. 11. 07:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha megy körbe akkor már porszívózik is. Akkor mi a baj?
2021. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ja akkor jó. Lehet csak nekünk nem praktikus... jároka, minitrambulin, u lábú-vázu székek. Vagy felszínesen kb mindent kikerül, vagy folyamatosan pakolni kell előle. Így hgy nem.tudom szabadjára engedni, a hagyomanyos jobb :(
2021. febr. 11. 11:31
 13/17 anonim válasza:
Mire számítottál?
2021. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hgy működik az applikáció és én választom ki a helységet, amikor akarom.
2021. febr. 11. 14:26
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezt megtehetnéd valóban, viszont minden gyártó használati útmutatójában benne van az is, hogy a robotnak tér kell, nem alkalmas minden vacak kerülgetésére. Ha néztél videót róla, ezt tudnod kellene. A helyiségeket valóban ki tudod választani, de ahhoz előbb végig kell mennie a teljes lakáson, hogy mentse a térképet, amit pedig csak wifin keresztül fog tudni megtenni. Szóval valahogy csatlakoztatni kellene a hálózathoz. Ha egyedül nem megy, a férjed nem tudna segíteni?
2021. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ő Nem, de a sogorom hétvégén remélem. Köszi az infokat
2021. febr. 11. 17:40
 17/17 anonim ***** válasza:
Nincs mit. És mielőtt indítod, pakolj el az útjából nagyjából. Ne legyenek kis vackok a földön. Az U lábú székeket is eltenném a helyedben, mert ha megpróbál rájuk felmenni, nem valószínű hogy le is tud jönni, és akkor mehetsz kiszabadítani.
2021. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!