Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi az a barna valami a mosógép...

Mi az a barna valami a mosógépben?

Figyelt kérdés

Tapasztalt bárki olyat, hogy valami barna trutyi van a mosógépében?


Elvileg gomba, és trisóval ki lehet takarítani, de nem tudom hogy rosszat teszek-e vele. Ha valaki csinált ilyen, legyen szíves segítsen.


Nem az enyém a mosógép kezdetektől, nemrég kezdtem el használni, és az előző tulaj sem tudta kiszedni belőle. A gépnek amúgy semmi baja nincsen.


Mosógép tisztítókat próbáltam, de nem használtak semmit.



2021. febr. 15. 11:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Előbb törölgesd ki ahol csak tudod. A szűrőjét is!


Utána egy üres 90 fokos mosást nyomj le fél zacskó trisóval (250gramm). (Az öblítések már nem kellenek, lelőheted, ha kifolyt a meleg víz.) Utána indíts egy új 90 fokos pamutmosást és öntsd bele a másik felét, bár jobb lenne egy teljes zacskó. Így egész jól ki tudod ganézni. Ha kádba folyik, láthatod is a kifolyó trutyit.


De írd már meg pontosan milyen gép ez, ne csak annyit, hogy felültöltős, hanem pontosan a teljes nevét. Rá van írva vagy az elejére, vagy a hátuljára.

2021. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Kitörölgettem amennyire csak tudtam, hát jött le cucc rendesen..


Trisót sajnos még nem tudtam szerezni.


Whirpool awe/d 1009 ex a mosógép.

2021. febr. 17. 00:13
 13/23 anonim ***** válasza:

Ok, na ennek szedjed le az adagolóját, állítsd be a kádba és fogkefével, fogpiszkálóval, bő forró zuhannyal pucold meg teljesen. Főleg ott ahol semmivel se férsz hozzá.


Trisót kapsz háztartásiban, tescóban, egy eurósban, százforintosban

fél kilósat vegyél, zöldes zacskóban van, 400Ft körül.

2021. febr. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Az adagolót amennyire tudtam megtisztítottam, de nem fértem hozzá mindenhez sajnos..
2021. febr. 17. 14:29
 15/23 anonim ***** válasza:

Férj hozzá. Meghajlított hústű. hurkapálcika, fülpiszkáló, kötőtű stb.

Áztasd be trisós forró vízbe.

2021. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Elkövettem egy hibát, a páromat küldtem el trisóért😂😂


A Tescoban kereste, aztmondták hogy régebbóta mincs náluk, helyette adtak neki egy Csillag vízlágyító nevezetű valamit. (Biopon család tagja)


Gondolom ezzel nem lesz jó a trisó helyett, ugye?

2021. febr. 25. 10:18
 17/23 anonim ***** válasza:

Abalfasza. Hát az nagyon nem jó arra amire kell. Azt a csillagvackot mosásoként 1 evőkanállal beledobsz a dobra és elpocsékolod mosáshoz, ártani nem fogsz vele, az csak jó, ha lágy a víz.


Te viszont menj be a tescóba, vagy egy festékboltba, vagy egy 100Ft-os ba, goods marketbe, gazdaboltba, szóval érted, minden utcasarkon találni, és vegyél egy fél kilós trisót. Olyan zöldeskék zacskós.

2021. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Így néz ki, ezt keresd! 400Ft körül szokott lenni, de te vedd meg az elsőt amibe belebotlasz végre, mindegy mennyiért adják.

[link]

2021. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Életemre könnyen rátukmálták, aztmondták jó az is, persze, honnan tudta volna.


Köszönöm szépen, igyekszem szerezni!

2021. febr. 26. 14:52
 20/23 anonim ***** válasza:
Legközelebb írd le neki egy papírra, ha valami kell és azt is írd rá, hogy ha nincs PONTOSAN az, akkor ne hozzon semmi mást helyette, bármit is mondanak. Nem, akkor nem kell. A vaníliás cukor helyett se hozzonm vanillincukrot, mert az sem ugyanaz. Nagyban megy az át.aszás mindenhol. :(
2021. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!