Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Piacon mosószer?

Piacon mosószer?

Figyelt kérdés

4.55 literes Ariel mosószert árulnak a piacon 1800 forintért.

Ezt hogy tudják? Hamisítvány? A címkéje német elől hátul, svájci gyártási hely van rajta.

Illata, állaga olyan mint az Ariel szokott.. Nem tudom merjem e használni, mert vettem egyet :D


2021. márc. 18. 16:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megnézted. Akkor viszont lehet hogy ez is az :) Na mindegy, kipróbálom, túl koszos ruháink nincsenek amúgy sem, irodában dolgozunk stb, nincs erősen szennyezett ruhánk.
2021. márc. 18. 20:36
 12/15 anonim ***** válasza:

A kínaiban meg az euros boltban is van hogy ennyi.

Ezek filléres cuccok, az importőr és a kereskedők teszik rá az irreális hasznot.

Mellesleg Németországban minden ilyesmi olcsóbb mint itthon, és ott a leárazás tenyleg azt jelenti, hogy a normál ár feléért viheted.

2021. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez valóban igaz, hogy Németországban az Ariel kb. annyiba kerülni mint itthon a Biopon. Egyébként én évek óta folyamatosan csalódok az Arielben, semmilyen átlagos szennyeződést nem tűntet el, és nagyon erős, tolakodó illata van, amit semmilyen öblítő nem nyom el.
2021. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13!

Sajnálom, hogy neked rossz tapasztalatod van, nekem nagyon bevált az Ariel. Nem mondom, hogy mindig azt veszem, mert inkább azt amit épp le van akciózva. Nekem szerencsére kiszedi a foltokat, öblítőből meg lehet akkor túl sokat használok, mert én csak azt érzem.

2021. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy kicsit off..

Nekünk a közeli szomszédunk kint dolgozik németbe,az igazán jó fehér ruhákhoz való Weiser riese-t kintről hozatjuk vele. Az itthoni minősége meg sem közelíti azt! Hosszú évek tapasztalata...

2021. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!