Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Shaggy szőnyegből...hogyan?

Shaggy szőnyegből...hogyan?

Figyelt kérdés

Szülés utáni hajhullás.

Mindenhol.Tényleg. Min.den.hol.

Na de a szőnyegbe. Pfh , mintha abból lenne. De nem látszik, csak amikor egy ártatlan pillanatban hozzáérünk. Mintha hangyabolyba lépnénk, felszaladnak ránk

A manuális csipegetés nem opció mert azt csináljuk. A baba kezéből is... Pelenkából.. hosszú hajam van.

De már egy fejnyi haj kihullott.

Vizes körömkefe? Hát nem vált be.


Van valami porszívó fej ami ilyen szőnyeghez és erre alkalmas??



2021. ápr. 6. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én lecserelnem rövid szőnyegre. Ez alap esetben sem takarítható rendesen. És szoros konty vagy fonat. Nem lehet kiengedni,amíg így hullik.
2021. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Drevi porszívófejre keress rá.

Nem akkora csoda, mint amennyire áradoznak róla kommentben fészen, szerintem fárasztóbb vele a takarítás, szóval én nem a sima fej helyett használom, hanem második körben végigmegyek vele a sima után kifejezetten a szőnyegen, de tényleg jó, a látszólag tiszta szőnyegről is összeszed még jó adag szőrt/hajat (mi macska miatt vettük, azért szőrt írok).

Shaggy szőnyeghez kifejezetten ajánlják az oldalon.

2021. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én vastag celluxal szoktam áttapogatni az ilyen szőnyegem. Időigényes, de cserébe hatékony.

Szüleimnek Dyson akkus porszivója van, valami szenzációs fejjel. Hosszú kutyaszőrt, hajszálat kitépi bármilyen szőnyegből. Még gyűjtök rá, drága.

2021. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3, konkrét típust tudsz írni?
2021. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dyson v10


3as

2021. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!