Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Cigarettaszagot hogy lehet...

Cigarettaszagot hogy lehet eltüntetni lakásból? Valami légfrissítő segít?

Figyelt kérdés
Bérlők erős cigibűzt hagytak. Első körben valami légfrissítő és gyakori szellőztetés segít? Falak, bútorok is beszívják a dohanyszagot, ez enyhül a szellőztetéssel? Tervezzük, hogy kidobunk pár régi bútort. Egy tisztasági festés és a függönymosás is tervben van. Mit lehet még?

2021. máj. 3. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy ózonos tisztítás segíthet, de nem garancia.
2021. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A légfrissítővel csak rosszabb lesz. Ha már a falak is beitták, akkor festésen kívül nem tehetsz nagyon semmit.
2021. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ózongenerátoros kezelés egész jól működik szagok ellen.
2021. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ózongenerátor.

Minden beveszi a füstöt, kárpit, fal, függöny, nehéz megszabadulni tőle. Máskor kösd ki, hogy tilos.

2021. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Tegyél fel füstérzékelőt.
2021. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan lakásba költöztem ahol előttem cigiztek. Konkrétan a fürdőszoba(!) ajtófélfáját ahogy mostam, úgy folyt le a sárga lé, és lett a sárgás ajtófélfából újra fehér... Nagyon durván alaposan kell kitakarítani, hogy eltűnjön a cigaretta szag, ki kell festeni, mindent kimosni, átmosni, átsúrolni, stb. Én mindenhova diffúzor illatosítót raktam, de ez csak elnyomta a cigi szagot, meg nem szüntette.
2021. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tisztasági festés... Meg hát a bútorokra talán ecetes lemosást javasolnék. Kanapéból kárpittisztítóval kéne.


Jó nagy barmok...

2021. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tisztasági festés sokat fog segíteni, valamint több napon keresztül történő szellőztetés.


Ha a bútorok átvették a cigaretta szagot, érdemes áttakarítani azokat is.

2021. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!