Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb légfrissítő szobába?

Figyelt kérdés

Elektromos, konnektorba dugható légfrissítőre gondoltam, ami folyamatosan "párologtatja" az illatosítót.

Nektek melyik a kedvenc illatotok ilyen téren vagy milyen illatút használtok?

Köszi előre is! :)



2014. aug. 31. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Szellőztetés a legjobb légfrissítő. Elpárologtatott vegyszer csak rosszat tehet.
2014. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
ablak....
2014. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
A tisztaság és a friss levegő.
2014. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és veletek értek egyet, mert szerintem is így van, a friss tiszta levegőnél semmi sem jobb, de most arról van szó, hogy festve volt az egész lakásban meg felújítási munkák voltak a nyár alatt a hálóban, a fürdőben meg még pár helyen, és eléggé festék meg miegyéb szag van. Ezért gondoltam arra, hogy pár napra veszek egy ilyen elektromos, bedughatós légfrissítőt, mert ez folyamatosan párologtat, nem úgy mint a nyomógombosok, meg ilyenek. Szóval pár napra kellene mert én sem szeretem az ilyeneket, de most kéne.
2014. aug. 31. 23:27
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Én azokat nem ajánlom, kaptam egyet, de szörnyű. Erős műillata van és még a szememet is szó szerint bántja...

Én füstölőt használok, a kókuszos a legjobb <3

2014. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Különösen ha festés után még festék és oldószer szag van, nem kellene illatosítani, csak szellőztetéssel eltávolítani ezeket a szagokat. Ezeknek az oldószereknek a gőzei nem a legegészségesebb hegyi frisslevegővel egyenértékűek, ameddig érzed őket, szellőztess inkább mint elnyomd.

Télen majd ráérsz illlatosítani...

2014. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Egyetértek.

Főleg festés után kell szellőztetni sokat! Nem pedig elnyomni a szagokat!

2014. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Csak össze fognak keveredni a szagok, és még rosszabb lesz. Inkább szelloztess sokat.
2014. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
76%

direkt nem segít neki senki? a kérdés nem arról szólt, hogy szellőztetni kell vagy sem...


én rózsaillatút használok, az Airwicktől, finom illatú:)

2014. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én ezeket nem szeretem, nekem túl intenzív a szaguk sajna...az ötlet alapvetően jó, de belefájdul a fejem.


[link]


ilyet használok, ezeknek nagyon kellemes, finom, nem tolakodó illatuk van.

2014. szept. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!