Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudnám feloldani a...

Mivel tudnám feloldani a cuccot a WC-ből?

Figyelt kérdés
Nagyon rendmániás, tisztaságmániás és öko szemléletmódú srác vagyok, imádok takarítani. Viszont egy valami kifog rajtam. Egy új lakásba költöztem és a WC-ben, a lefolyó felé teljesen fekete, gondolom vízkő és 100 éves retek. :D Mindent próbáltam már, ecet+szódabikarbóna, trisó, citromsav, de semmi. A perem alól sikerült mindent eltüntetni, de ez meg sem mozdul. Sajnos ehhez szerintem valami nagyon brutál vegyszerre lesz szükség, csak nem tudom mit vegyek. Ötlet? Talán sósav? Baromira zavar, hogy fekete, az egész WC már csillog, de az a rész nem. Help please! Vagy ha van valakinek eco ötlete, annak örülnék a legjobban. :)

2021. máj. 8. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sósav, nem öko, de szép lesz
2021. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amennyit ráköltöttél a sok sz@rra, vehettél volna belőle egy új wc-t!

Én biztos azzal kezdtem volna ha így nézne ki.

2021. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Sokkakalta drágább egy csésze és cseréje.

Sósav. Aztán utána domesztosz.

2021. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sosav aztan domestos,de nagyon-nagyon fontos,hogy a sosavat alaposan,az utolso cseppig oblitsd le,mielott hasznalod a domestost,mert sulyos leguti karosodast szenvedhetsz.Sulyosabb esetben halal a vege,
2021. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Alap,használt lakásba újra fest az ember meg kidobja az előző tulaj vackait .
2021. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sósav sem tuti, ha a zománc felületébe beleette magát a cucc, ugyanis bármennyire is ellenálló azért nem elpusztíthatatlan, idővel bele tud annyira gyógyulni.

Sósavval meg lehet próbálni, de ha az sem viszi akkor az tényleg csak cserés lesz.

2021. máj. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A dmbe kaphato sajat markas wc tabletta, olyat is dobhatsz bele, nekem segitett, igaz tobb db kellett hozza, de lehozott mindent megfelelo surolassal, egy dobozba sok van egyebkent. Miota ratalaltam 2 hetente is mindig dobok bele, azota sosem mocskolodott ujra be
2021. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Sósav lesz a megoldás!Annyi a trükkje,hogy mielőtt beleöntöd,merd ki a vizet belőle pl. egy használt yoghurtosdobozzal.
2021. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!