Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szoktatok olyat, hogy nincs...

Szoktatok olyat, hogy nincs otthon senki, takarítotok, vagy valami hasonló házimunkát végeztek, és közben valami értelmes youtube videót, podcastet, vagy hangöskönyvet hallgattok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lényegében minden nap.
2021. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak így szoktam takarítani, akkor is ha vannak otthon (fülessel amúgy is, mert mászkálok ide-oda a lakásban)
2021. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Ami "értelmes", arra szeretek úgy odafigyelni, hogy nem csinálok közben mást, legfeljebb sétálok vagy vonaton/buszon ülök. Házimunkához általában zenét hallgatok, az feldob és ad némi motivációt.
2021. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Nem tom, én oda tudok figyelni, sőt, annyira hozzászoktam az ingerekhez, hogy a zene lehet le se kötne uncsi házmunka közben... Max 1-2 szám, ha épp az érdekel. Pont fordítva vagyok bekötve, mint te, mert én meg utazás, főleg séta közben preferálom a zenét az értelmes felett! :D
2021. máj. 14. 19:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak így szoktam. És akkor is, ha itthon van a férjem. Sőt, énekelni is szoktam :D
2021. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen szoktam.
2021. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
állandóan
2021. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen podcast-et szoktam.Egyszerűen muszáj, kell valami nekem.
2021. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rakás olyan YouTube videó, csatorna, ahol a kép nem annyira fontos (beszélő fejek), azokat is sokat hallgatom mindenféle tevékenység közben otthon és máshol is, de több féle podcastet is rendszeresen hallgatok.


Ahol a látvány is számít, ott nem annyira szerencsés, ha nem tudok odafigyelni közben.

2021. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!