Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kézzel kötött modellekhez...

Kézzel kötött modellekhez értelmes magyar nyelvű leírás hol található manapság? Elsősorban bébi, gyermek, vagy különleges női modellekre gondolok.

Figyelt kérdés
Találkoztam sok szép kötött darabbal egyik-másik magazinban, vagy könyvben, de csak török, vagy más nyelvű leírással. Régebben annyi klassz kiadvány volt. Lehet, hogy léteznek ma is, csak én nem tudom, hol keressem...

2015. júl. 23. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Postán találsz magyar nyelvű újságot.

A gombolyda, barka fonal, knitcrochet oldalon, vagy a drops oldalán is vannak (utóbbin nyelvet kell választani, a többi magyar). És regisztrálj a ravelry.com oldalra, lépj be a fb-n fonalboltok csoportjába. Nekem a barka csoport túl hogy mondjam, hűvös, kicsit kizártnak érzem magam Bp-től 250 km távolságban (persze kedvesek, segítenek, de mégis...). A gombolyda sokkal barátságosabb közösség számomta.

2015. júl. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. júl. 27. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!