Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Youtube-os takarítós rendrakós...

Youtube-os takarítós rendrakós videókkal kapcsolatos a kérdésem, szerintetek melyik verzió a valós?

Figyelt kérdés

Szoktam nézni unalomból takarítós videókat, és eszembe ötlött egy kérdés:

hogy ezek az emberek a videó kedvéért direkt leszórnak mindent a szobájukba, csakhogy tudjanak miről videót csinálni, vagy tényleg 2-3 vagy több hónapig direkt nem raknak el semmit, és elvannak a koszba, dzsuvába, és csak ezután raknak rendet. Hozzáteszem külföldi youtube-erekről van szó, lehet hogy ott nem csinálnak problémát a kuplerájból, és csak nekem szörnyű? Nem tudom elképzelni hogy lehet így élni akár csak pár napot is.

Pl: https://www.youtube.com/watch?v=66LUAkxRHT0&t=32s

De vannak ettől szörnyűbbek is.



2021. máj. 20. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is pont igy nez ki az egyik szekrenyem teteje most. Tele van hanyva a sminkjeimmel, dezodor, arckremek, maszkok, fesuk, minden random cucc ami kell napi szinten ossze-vissza. Neha en is rendberakom, aztan 3-4 nap utan ugyanolyan hanyas.
2021. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Ez nálad valami perverzió? :) Nekem tökre elég a saját életteli disznóólomat látni. :) A videón csak kamurumli van, sehol sem életszerű, mint ahol a főzősműsoroknál a mindig vadi új eszközök vannak. Ennél a szőke libánál egyszerűen csak egy csomó totálisan fölöslehes fikszfaksz van kirakva utólag, de egyik sem életszerűen. Azért is lehet olyan látványos rendet rakni ott, mert azokon kívül kb semmi sincs ott. Alap és árulkodó, hogy egy nyomorult könyvespolca sincs.


Az ágyon 3 nagypárna van :P

2021. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk elég 2-3 napig nem odafigyelni, és simán kupacokban állnak a cuccok, iszonyat rendetlenség van.

Szerencsére ez ritka, de mikor pl. mindketten coviddal voltunk itthon akkor nagyon nem volt erőnk és kedvünk rendet rakni meg takarítani épp, másfél hét után én is simán forgathattam volna ilyesmi horror-videót. Utáltuk mi is hogy így éltünk addig, de hát sajnos nem voltunk a toppon épp, örültünk ha ébren tudtunk filmet nézni. :D

2021. máj. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!