Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyiért takarítanak ki egy...

Mennyiért takarítanak ki egy 52 m2-es lakást? Nem festés után, csak úgy általában, heti, havi rendszeres takarításra gondolok.

Figyelt kérdés

#takarítási díj
2021. jún. 3. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Takarítónővel mi úgy egyeztünk meg, hogy 1 alkalom 4 óra és 2.000 Ft/óra, theát egy alkalom 8.000 Ft volt. Igaz ez volt már vagy 3 éve.


Ezt a pénzt akkor is megkapta, ha hamarabb kész volt, átlag 1,5-2 havonta hívtuk.

2021. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

52nm-t tisztán tartani azért nem egy nagy kaland.

Amíg mi is egy ekkora lakásban laktunk pikk-pakk kitakarítottam egy délután alatt. Elköltöztünk egy 140nm-es házba, tele ablakokkal, nah azt már nálunk is takarítónő csinálja.

Heti kétszer jön, 15000 forintot kap egy hétre. De az egész ház tisztán tartása az övé, ablakpucolástól, a hűtő takarításig minden.

2021. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Heti 1x 52 m2 az kb. 4 óra.

Havonta 1x nyilván több, mert nagyobb a kosz és akkor is, ha ablakot-ajtókat is mosatsz, függöny mosással vagy cserével.

Órabér 1500-1800, ha vasal is, akkor 2000-,

2021. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fanta ***** válasza:
66%
Hű,de szerencsések az előttem szólók takarítónőjei! Én heti 3 napot járok 3 helyre maszekban,első helyem 2 szintes,160 nm- és ház,portörlés,porszívózás,vizesblokkok vízkőtelenítése 6000Ft, és 3,5 óra alatt kész. Második helyem egy szint,3 szoba,nappali,4000Ft. Itt 3 óra alatt kész vagyok. Harmadik helyemen azt csinálom,amit a háziasszony kér,régebben mosás,vasalás is volt a takarítás mellett,ma már csak inkább takarítás,ágynemű csere 4 személyre. Ott vagyok 6 óra hosszat,6000 Ft. Emellett velük ebédelek,ODAÜLTETNEK AZ ASZTALUKHOZ (!) Egyenrangú embernek tekintenek, és ezért nem győzött eléggé hálás lenni nekik! Egy évben kétszer pucolok ablakot,külön időben,külön 6000 Ft-ért! Nem olyan sok pénzek ezek,de hosszútávon működnek! 10 éve ez a felállás,ezek szerint jól csinálom......ja,és a főállásom 4 órás takarítónő egy jól menő patikában! Ott viszont csak 56000Ft-ért......cserébe oda be vagyok jelentve......
2021. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fanta ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Én a lakásodat 6000 Ft-ért takarítanám ki. Portörlés, porszívózás,vizesblokkok. Ha sok a csecsebecse,magyarul: ha sok a porolni való,akkor az növeli az árat.😊
2021. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkié nagyon hasznos volt. Kié ezért, kié azért.
2021. jún. 8. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!