Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a kutya szagot a porszívóból?

Figyelt kérdés

Németjuhász kutyám betegsége miatt benti kutyus lett.

Azzal már megbaràtkoztam, hogy minden tiszta szőr, de porszívózás után nagyon lehet érezni a kutya szagot. Textil porzsák és külön műanyag tartálya is van a porszívónak.



2021. jún. 21. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szűrőt is kéne cserélni a porszívóban. Meg aztán lehet kapni porszívó illatosítót is ha jól tudom.
2021. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Szűrő és porzsák tizstítás, illetve van szőnyegtisztító, aminek a szaga elnyomja a szagokat.
2021. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Minden porszivózas után porzsák és szűrőtisztitás. Ha nem mosható, akkor sajnos maradéktalanul nem fog eltűnni a szag. Pont ezért vettem másik porszivót. Porzsák nélkülit, mosható szűrővel.
2021. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen porszívó ez, hogy porzsákja is meg tartálya is van? Egyébként igen, a szűrőt kell tisztítani és rendszeresen cserélni a zsákot, mosni a tartályt ha lehet. És a kutyát is tisztán tartani, fürdetni.
2021. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 2 benti kutya és textilporzsák mellett ez - vagy ugyanezen az elven működő egyéb márka, vagy más illat - tökéletesen bevált:

[link]

Annyit változtattam, hogy a hengerkék oldalát használatkor ollóval felnyitottam, így intenzívebben érvényesül.

És az sem közömbös, hogy a porszívózás után kellemes, tiszta, citrusos (vagy amilyet szeretsz) illat van a levegőben.

2021. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Mi is ilyen illatosítót használunk, viszont ami fontos, hogy mi eldobható zsákkal.

Nekem az a tapasztalatom, hogy a textil zsák egy idő után annyira beissza a szagot, hogy hiába mosható, egyszerűen mindig ontja a kutya szagot. Nem érzem higiénikusnak, mert amíg takarítás előtt egyáltalán nem éreztem kutya szagot, közvetlenül utána terjed az egész lakásban. A vége felé már a papír zsák is átveszi, de pont ki kell dobni mire zavaró lenne.

2021. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszát, utána nézek az illatosítónak és veszek tartalék porzsàkot is.
2021. jún. 23. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!