Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha takarítót hívtok magatokhoz...

Ha takarítót hívtok magatokhoz, akkor ti otthon maradtok miközben dolgozik vagy elmentek?

Figyelt kérdés

Erősen gondolkodom rajta, hogy takarítót hívjak, de olyan furán érezném magam, ha addig itt lábatlankodok, miközben ő dolgozik, de az is olyan fura, hogy egy idegent egyedül hagyok a lakásban.

Ezt hogy szokás csinálni? :D



2021. jún. 25. 13:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Munkaidőben jön hozzánk, kulcsa van a házhoz.

Csak akkor vagyunk otthon, ha nem dolgozunk aznap, vagy haza kell ugranunk valamiért.

Csak először lesz furcsa, hamar meg fogod szokni, hogy nem kell a szabadidődben takarítanod 🙂

2021. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

És egyből adtál neki kulcsot? Egy idegennek? Vagy azért volt valamennyi "próbaidő"?

Oké, hogy nem feltételezem egyből mindenkiről, hogy kirámolja a lakást, de azért na... Nekem ez a furcsa rész ebben.

2021. jún. 25. 14:03
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Csakis személyes ajánlás alapján volt eddig takarítónénink. Így bátran odaadtuk a kkulcsot, és nem voltunk otthon.
2021. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

2-es vagyok: természetesen nem elsőre kapott kulcsot! Kb. fél év után, amikor láttam, hogy hosszútávra tervezek én is, ő is.

Addig, amíg ilyenek eszedbe jutnak, hogy egy takarítónő kirámolja a lakást, addig ne is keress takarítónőt. Sok ismerősöm van, akik még próbálgatják is őket, pénzt dugnak el stb. Ez roppant megalázó a takarítókra nézve, ilyen emberek inkább ne fogadjanak takarítót.

2021. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elején otthon voltam. Nem azért, mert attól féltem hogy kirámolja a lakást, egyszerűen csak látni akartam, hogy dolgozik, kicsit meg akartam ismerni. Soha nem tesztelgettem, nem hagytam előtte pénzt meg semmi. Már két éve dolgozik nálunk, és előtte is voltak mások, tehát viszonylag tapasztaltak vagyunk. Most a home office maitt itthon vagyok ismét amikor jön, és az új házhoz még nincs kulcsa, de ha közben el kell mennem valahova, simán itt merem hagyni. És kulcsot is kap majd a házhoz.
2021. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Én sem gondoltam volna tesztelgetni meg ilyenek, csak ugye nincs semmi tapasztalatom ebben és az embernek meg gyerekkora óta azt sulykolják a fejébe, hogy idegent nem engedünk a házba, pláne nem hagyjuk magára...

2021. jún. 25. 17:27
 7/18 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha olyan egyént fogadsz fel takarítani, akit valaki ajánlani tud Neked. Nem is egy esetet tudok, amikor a tulajdonos otthon van (pl. szombaton, de főleg hétközben a nyugdíjasok általában otthon vannak). Ha nem valakid ajánlja, akkor jó az óvatosság, de az is tény, hogy aligha meri kockáztatni a jó hírnevét lopással.
2021. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Barkit beengedsz a lakasba,el fog lopni dolgokat.

Ne bizz senkiben.


Vannak takaritorobotok. Az legalabb nem lop meg.

2021. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%

Kulcsot adni bárkiknek is aki nem rokon? Ez lenne az utolsó nálunk.

Menj ki a kertbe addig ott is van most bőven munka.

2021. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nincs kert, lakásban lakunk. De amúgy alapból úgy gondoltam, hogy a gyerekkel elmegyünk játszótérre vagy valami, amíg itt van, aztán kb mikor végezne, visszamegyünk.
2021. jún. 27. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!