Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem ismerik a higiéniát...

Miért nem ismerik a higiéniát a barátnőim? Jártam egyik-másik lakásán és rettentő koszos volt minden, pohárból sem lehetett inni. Megbántani nem akarom őket, de ha már ezért szólni kell egy nőnek, ott ette meg a fene.

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 10:53
 1/7 anonim válasza:
79%
Családi Háttere lehet
2010. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Pedig tisztaság-fél egészség. És van is benne vmi. Én sosem mások miatt rakok rendet, vagy tartok viszonylag átlagos állapotokat. Mellesleg a pofámon égne a bőr, ha koszos pohárból adnék inni.De nem mki egyforma.Volt olyan ismerősöm, hogy a konyhaasztalukon az előző napi ebéd mosatlan cuccai voltak...nem is mentem többet hozzájuk....
2010. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Ne is mondd! Nekem a nővérem a WC-t nem képes lehúzni maga után, inkább szagolja egész nap. :S Soha nem is takarít, bokáig érő koszban él.

És akik nem ismerik, vagy nem voltak még nála, csodálkoznak, hogy nem szeretek vele lenni és nem jövünk ki valami jól egymással.

Én fiú vagyok és azt sem mondhatnám, hogy olyan irtóan rendmániás lennék, de ilyeneket mint ő soha nem csinálnék.

2010. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az egyiknek gyereke is van...,és a mosogató,edényszárító penészes, vastagon áll mindenen a zsír, nem hiszem, hogy nem látja.Lehet, h vki otthonról hozza, de ismertem olyat is akinek az anyja rendmániás és ő azért nem takarít, mert az anyja "kicsinálta" ezzel az idegeit.
2010. aug. 27. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

hát. nálam a domestosos mosogatás alap.

meg a heti 2x porszívó.


nem csillog a lakásom mint egy patika, de még egyik vendégem arcán sem láttam, hogy undorodna tőle.


közepesen rend-és tisztaságmániás családból jövök, sosem kellett szégyenkeznünk a lakásunk állapota miatt.


20on éves korban ez már tényleg nem változik, egészen kislány korban kell elkezdeni valakit rendre és tiszatságra szoktatni.


engem az tud nagyon kiborítani, ha valaki nem szellőztet.

2010. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem változik! Anyám például negyvenéves kora körül hagyott fel a takarítással. Egybeesett a dolog azzal, amikor az egész élete tönkrement, és hát kisebb gondja is nagyobb volt ennél. Persze azért kell erre egy hajlam is, én ha meglátogatom, mindig mániákusan takarítok...
2010. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább az számít, hogy mit tanul és mit lát otthon valaki. A lakásban a rend azt jelenti, hogy a fejben is rend van.
2010. szept. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!