Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen természetes zsíroldó...

Milyen természetes zsíroldó szappanok léteznek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 27. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit tartasz "természetesnek"...?
2021. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó kérdés...Mondjuk úgy, hogy nem aromákat tartalmazó szappanokat keresek. Nem tudok 100%-osan állást foglalni amellett, hogy a lúg mennyire természetes. Tehát legyen az, hogy ha van is ILLATA, az nem mű. pl. kecsketej szappannak többnyire kecsketej illata van. Persze abból is van más összetételű. De mondjuk, amit rendszeresen használok kecsketej szappant, az nem nagyon oldja a zsírt.
2021. júl. 27. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél házi mosószappant. Régen fürödtek vele, szüleim 20 éve használják.

Egyébként mivel a szappan lúgos, jól oldja azsírokat.

2021. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De mire kell? Marhaepe szappan foltokra jo, furdesre mondjuk nem. Mire hasznalod a kecsketejes szappant? Mosogatasra, vagy mi? Mosogatasra pl a mersaille szappan az elegge bevalt. Furdesre es hajmosasra mast hasznalok, kulon-kulon. Nincs szerintem egy darab univerzalis szappan, ami mindenre jo.
2021. júl. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Kacatokkal" vettünk ingatlant, padlassöpréskor talaltunk régi haziszappan téglákat. Gyerekeeeeek! Szuper volt! 4 ev alatt használtuk el illetve ajandékoztam is belőle, mert anyukámbak pszoriazisa van, ki akarta próbálni. Bevált neki, nem múlt el csak panaszmentesebb lett tőle. Azután odaadtam neki a többit is. Mosogatasra, folttisztításra, mosásra fürdésre, mindenre is használtam, mindenre szuper volt!

Azután kapott a parom egy szatyorcrégi floradzept szappant. Fontos kiemelni, hogy régit. Az most fogy el másfél év után, az utolsó darabot hasznaljuk. Ez is szuper volt Használtunk mást szappant is emellett. De nagyon szeretek vele tusolni! Most is lehet kapni flóraszappant, de félek, közelében sincs ezeknek a régieknek.

Beszerzek eszközöket és fogok főzni szappant, mert egy életre megtanultam, hogy a háziszappan egy kincs!

2021. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*flóraszappant

Elnézést az elírasok miatt.

2021. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!