Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok olyan természetes...

Tudtok olyan természetes szappanokat mondani, amikkel lehet zsíros hajat mosni és nem szárítja ki, hanem ápolja?

Figyelt kérdés
pl. úgy, hogy teafás szappan, kókuszos szappan (nem tudom, hogy ezek jók-e rá)

2014. dec. 11. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%

Felejtsd el, hogy szappannal mosol hajat, nem tenne jót neki.

Ha természetes dolgot akarsz akkor a samponodba rakjál levendulaolajat, esetleg próbáld ki a csalánsampont, vagy a csalánvizes öblítést, ezek mind segítenek a zsíros hajon.

2014. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem tudom miről beszélsz, én már sok helyen láttam, hogy azt írták, hogy természetes szappanokkal mosnak hajat és ewzerszer jobb mint a bolti sz@rok. attól mert a mindenféle káros anyagoktól hemzsegű mű vackokba beleöntök valami természetes anyagot, attól még ugyanúgy benne maradnak a károsak is. a természetes szappanokban nincsenek olyan káros szárító összetevők mint a boltiakban (pl. parfüm, klór (nem biztso hogy klór)
2014. dec. 11. 13:40
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

1. szappant teljesen természetes anyagből lehetetlen, ismétlem lehetetlen készíteni!

2. felejts el mindent amit eddig használtál zuhanyzás közben!


Nekem is ez a cucc volt, aztán egyre erősebb és erősebb szer kellett rá, ami le is vitte egy napig max, míg végül oda jutottam, hogy estére "folyt" a zsír a homlokomről, már bocs a kifejezésért :D

Aztán logikusan elgondolkodva arra jutotta, ha már egyik se segített, és nem is fog egyikse, minek használom? Majdnem egy éve nem teszek még véletlenül se semmilyen készítményt a testemre fürdéskor, azóta szépen kb 1-3 hónap alatt rendbejött a hajam is meg a bőröm is.

2014. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Érdekes, én internet találtam rengeteg olyan szappant aminek az összetevő részéhez csak természetes összetevők voltak írva. pl. a mannaszappanok

meg hogy lett jobb csak a víztől? a víz nem tud lehozni minden koszt! ráadásul ha sosem használunk valami mosakodóizét, nem leszünk büdösek? nekem ez annyira furcsa...

2014. dec. 11. 14:44
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
nézd én mondtam egy tuti megoldást, ami nekem jó volt :) most h te élsz vele, vagy csak sajnáltatod magad az a te döntésed :)
2014. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én nem sajnáltatom magam, csak már undorodom a bolti vackoktól. de viszont büdös se akarok azért lenni. mindegy, majd kipróbálok ilyen kókuszolajos, sheavajas, olívaolajos természetes szappant. ezek jók a hajra. aztán vagy beválik vagy nem.
2014. dec. 11. 15:27
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Én sehol sem olvastam, hogy jó lenne rá, de minek teszel fel kérdést, ha sz arsz a válaszokra és csak azt ismételgeted amit te kitaláltál?
2014. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem én találtam ki hogy vannak olyan természetes szappanok amik jók a hajra és a bőrre. pozitív véleményeket, tapasztalatokat olvastam
2014. dec. 11. 17:11
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
7-esnél a pont! :D
2014. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt magadnak kell kitapasztalni. Én natúrszappanokat mégcsak az arcomra használtam. Vegyes bőröm van és a tefás szappan sokat segített rajta. Talán ez jó lenne zsíros hajra is. Még az almaecetes öblítésről is olvastam h jó rá, de én ezt nem tapasztaltam xd viszont fényesebb lett tőle
2014. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!