Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Régi Arany Lenorhoz hasonló...

Régi Arany Lenorhoz hasonló illatú öblítő?

Figyelt kérdés

Régen kellemes tényleg parfümös illata volt neki, mióta ilyen új csomagolast kapott egyszerűen elviselhetetlen, hanyinger keltő illata lett neki.


Annyira rossz, hogy a kellemes illatú öblítőket állandóan elrontják a csomagolás változásával. Pedig sok szép emlek fűz ahhoz az illathoz.



2021. aug. 22. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Nem csak a csomagolás változik, koncentrálják őket, ami azt jelenti, hogy kevesebb kellene belőle. De mivel általában senki nem nézi az adagolást, csak meglódítják, ezt használja ki a gyártó. Vagyis, te a 850 ml-esből is ugyanannyit teszel, mint az 1 literesből, gyorsabban kell újat venned, hamarabb elfogy.

Én a Müllerben veszem a Lenort, német gyártmány, német piacra. Azoknak kellemes az illatuk.

2021. aug. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

En figyelem rendszeresen az adagolást, mert tudom, hogy a tulzott használattol a mosógep adagoloja banja, meg alapbol a mosogepnek sem tesz jot.


En pont tegnap voltam a mullerben es megszagoltam annak kicsit kellemesebb az illata. A nemet gyartmany mellett volt a "magyar" piacra gyartott es kb hasonlo az illatuk, csak a nemete kicsit kellemesebb volt.

2021. aug. 22. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!