Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Radiátor burkolatát le tudom...

Radiátor burkolatát le tudom szedni valahogy?

Figyelt kérdés

Szakember nélkül értve.

Nem tudom, milyen márka, olyan, hogy belül vannak a fémbordák, és kívül egy tömb az egész, bordás minta van rajta, de egyben van. A teteje rácsos, amin belátni a belsejébe.

Ezt a külsejét szeretném levenni, hogy alaposan ki lehessen takarítani fűtésszezon előtt, a tetején a rácsozat túl sűrű, azon át semmit nem ér a porszívó.


2021. aug. 28. 17:18
 1/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Kép esetleg?

Bár sejtem melyik típusról van szó.

[link]

Ez az?

2021. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tetején lévő rácsot le lehet venni, az csak a két oldalt lévő pánt alá van becsúsztatva. Illetve a legtöbb ilyen radiátorról az oldalsó vékony fémlemezt is le lehet venni.


De ha küldesz egy fotót, akkor tudunk jobban segíteni. Én a leírás alapján úgy gondolom, hogy nekem is ilyen van.

2021. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


Én erre a fajtára gondoltam [link]

2021. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez lesz az, mert a másikat könnyű szétszedni és pucolni:

[link]

2021. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Olyasmi, mint a 3-as linkjén, csak a tetején van egy sűrű rács. Én azt hittem, simán le lehet venni a tetejét, de oldalról is hozzá van rögzítve és nem jövök rá, hogy kéne.

Az a baj, hogy van két macskánk, akik nyáron imádnak az ablakban lenni, a radiátor meg az ablak alatt... szőrtenger van benne. :/ A porszívón a szűkítővel meg nem szív elég erősen ahhoz, hogy rácson keresztül megfelelően kitakaríthassam.

(A lakás meg albérlet, ezért nincs vele tapasztalatom, hogy hogyan is kéne.)


Köszi a linket, átolvasom, hátha okosodom! :)

2021. aug. 28. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!