Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használtatok-e már mosógolyót?

Használtatok-e már mosógolyót?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan hatékony?
2010. aug. 30. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:

A mosószer nélkülire gondolsz? Megvettem, és az első mosásnál kettészakadt, a sok kis apró golyócska csörgésére figyeltem fel. Kipakolás. golyószedegetés, mosószerrel újraindítás. Lehet, hogy nekem jutott az egyetlen selejt, de megbántam.

Van a vízlágyítós golyó is. Ha arra gondolsz, az bevált. Kb. 6-7 éve használom, az nagyon jó.

2010. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
27%
Én mosódióval mosdok már több mint egy éve, a kislányom születése óta. Nekem ez tökéletesen bevált, a mosógolyóban nem igazán hiszek
2010. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Előző vagyok, persze nem mosdok, hanem mosok :)
2010. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amiről én hallottam az mos,öblít, és vizet is lágyít.3000 mosás.Ha túl szennyezett a ruha több golyó,vagy folteltávolító használatát javasolják.De még így is hihetetlen.egyébként kösz a válaszokat!
2010. aug. 30. 20:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja! és mi a különbség a mosódió és a golyó között?
2010. aug. 30. 20:23
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem 3000 mosás hanem csak 1000,napi egy mosással számítva 3 év!
2010. aug. 30. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én mosógolyóm is szétesett az első mosásnál.
2010. aug. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Azt a fajtát vettem, amiről írsz, 1.000 mosás, és csak a golyó, makacs szennyeződésnél folttisztító. Ez vált ketté középen. Ugyanúgy számolgattam, mint te, min. 3 évig elég, nincs környezetszennyezés stb... Látom, nem csak az enyém ment szét az első használatnál. A mosódióról biztos ír a google, és a vatera oldalán láttam árulni, ahol teljes leírás is van.
2010. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi! közben én is utánanéztem a mosódiónak.Talán kicsit jobb kritikákat kapott mint a golyó.
2010. aug. 31. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!