Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elektromos portörlővel kapcsol...

Elektromos portörlővel kapcsolatban, mi a véleményetek? Használtátok, és jó? Ilyet szeretnék venni.

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pénzkidobás. Pont annyit ér, mint azok a szivárványszínű kézi társai. Amennyit leporol az egyik helyen, azt otthagyja a másikon, sőt ez az elektromos esetleg visszakavarja a levegőbe.
2011. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igy igaz, csak felveri a port mashova. Raadasul tobb kis dolgot csak lever, nem er egy kalap sz.rt sem, kinai szemet.
2011. aug. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mire azzal az elektromos kütyüvel felkavarod a port, egy nedves ruhával szépen le is törlöd az összes felületet és legalább nem ülepszik vissza 3 perc múlva. Én nem venném meg, sőt, ingyen sem kérném.
2011. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,lemondtam róla!
2011. aug. 6. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Penzkidobas volt;-(((( en azert vettem mert azt reklamoztak hogy szepen leporolja a kristalycsillarokat es nalunk azok vannak. Nem porolta le csak kavarta a port. es mivel nem is otthon lakom dollarban is rohadt draga volt. azota ott van disznek a mosokonyha falan....
2016. jan. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!