Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi az a kos háztartási gép...

Mi az a kos háztartási gép ami "megkönnyebbítette" az életed?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondokok, mint pl a mosogatógép mert nem neked kell mosogatni.

Vagy álló akkumulátoros porszívó mert nincsenek kábelek, könnyű vele gyors felporszívózni.


2021. okt. 7. 19:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
55%
Az utóbbi fél évben nagyon beindult ez a szárítógép-mánia! Jó, aki csak egy egérlyuknyi panelban lakik, annak ok, de mások egyébként ennyire türelmetlenek, hogy nem akarják kivárni, míg magától megszárad a kiteregetett ruha, vagy mi?! Felesleges pénzkidobás, ami ráadásul nem is olcsó!
2021. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
37%
Magyarországi időjárás mellett teljesen fölösleges pénzkidobás, és energiapocséklás.
2021. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
53%

#21

Miért olyan hihetetlen, hogy nem mindenki szeret teregetni és órákat-napokat várni a ruhára? :D

Én pl. szívesebben takarítom ki az egész lakást, pucolok wc-t, mint hogy teregessek. Nekem pl. fölösleges a mosogatógép mert szeretek mosogatni, de szárító nélkül "nem tudnék élni" többé, megkímél a leggyűlöletesebb házimunkától. :)

Az se hátrány, hogy valamennyire kiszedi a polleneket, és hogy nem a lakást párásítjuk.

2021. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
71%
2 felnőtt, 2 gyerek, sport, barkácsolás: heti 20kg piszkos ruha. Én örülök neki hogy hétvégén a nappali nem úgy néz ki mint egy kínai mosoda. Télen ködös időben semmit nem száradnak ruhák odakint. Meg üdvözlöm a lignittel, szénnel tüzelő vadállatokat, 4 óra után nem hogy ruhát kitenni, levegőt se lehet venni odakint.
2021. okt. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
24%
#23, csak úgy mellékesen mi se a lakást párásítjuk, kertes ház, és direkt van kint szárítókötél! ;)
2021. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
63%

#25

Nyilván, na de esőben-fagyban? :)

Plusz nekem az csak ront a helyzeten, lsd. pollen a ruhákban.

2021. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
78%
Nem rég kaptam páromtól ajándékba egy aksis porszívót, imádom. Nem száll a kutyaszőr mint söprésnél, nincs vezeték amibe bele akadok, nagyon könnyű. Morzsa porszívó is egyben.
2021. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk viszonylag későn lett gépesítve a ház ilyen szompontból, így a mikró, vízforraló megkönnyítette az életet, illetve 4 évvel ezelőtt még tárcsás géppel mostunk, így a mosógép határozottan ide tartozik. Mosogatógépünk nincs, sajnos nem fér már hova, de az még jó lenne.
2021. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
#26, nem esőben-fagyban! Anyám előre megnézi az időjárásjelentést, és ahhoz igazítja a heti mosást! :) Addig meg eláll a ruha a szennyestartóban!
2021. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

#29

Azért nem túl életszerű hetekig-hónapokig várni a mosással...

2021. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!