Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyi időt vesz el a takarítá...

Mennyi időt vesz el a takarítás a mindennapjaidból?

Figyelt kérdés

2021. okt. 10. 06:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat, van, hogy egy percet se napokig, de én egy egyedülálló pasi vagyok. Persze ha itt szaladgálna 3 reinkarnáció más lenne a szitu.
2021. okt. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Három szintes házban lakunk, napi max fél óra a takarítás, de mindenki rendet tart maga körül, nem kell mások után pakolni.
2021. okt. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Én csak szemüvegben látnám, ha porosak a dolgok.

De hetek óta nem találom...

2021. okt. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mindentudó99 ***** válasza:
67%
Hetente 10 perc
2021. okt. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha tisztán hagyod magad után a konyhát, fürdőt és alapban nem vagy rendetlen, - akkor nem kell pakolászással tolteni az időt - így egy-egy szoba felporszívózása és portörlése max. 20 perc.

Ajtó-ablak pucolás 3 havonta, évente 2x nagytakarítás és ennyi!

2021. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Én alapvetően rendet tartok, mindent elpakolok magam után, nem hagyok mosatlant így átlag 10 perc naponta. Néha beiktatok valamit rögtön hazaérkezés után. WC tisztítás, kád kisikálása, portörlés, felmosás.


Nagy(obb)takarítást meg átlag 1-2 havonta csinálok. Olyankor konyha, WC, Fürdő minden egyben.

2021. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendben mindig rend van. Heti 2x 2 órát takarítok. Havi egyszer pedig egy nagyobbat. Ha valami kifolyik, koszos lesz, azt lehetőség szerint azonnal feltakarítjuk, konyha mindig tiszta, sütő használt után ha kihűlt már takarítjuk is ki, nem hagyjuk beleégni a koszt.
2021. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Viszonylag keveset,mert lusta vagyok. Óriáai a rendetlenség és a kosz mindig.
2021. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!