Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gránit mosogatót milyen...

Estel.19 kérdése:

Gránit mosogatót milyen anyagokkal lehet újjá varázsolni?

Figyelt kérdés

Törtfehér színe van az enyémnek. Egy éjszakára benne maradt pár mosatlan edény, tányér stb.. és halványan, de más színe lett az adott területen.

Próbáltam Ciffel eltüntetni, nem ment. Bevált ötletek érdekelnének, amik nem roncsolják az anyagot.

miniwebshop.hu oldalról lett rendelve.


Tudom költhettem volna többet is egy teljesen gránit mosogatóra. De ez fért bele a keretbe. És erre szeretnék megoldást.



2021. okt. 11. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem annak nem sok köze van a gránithoz. Mi is most vettünk tőlük (nem is azt küldtek, amit rendeltem).
2021. okt. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
55%
Hypo gél. Újjá varázsolja.
2021. okt. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Én fehérítős domestosszal szoktam átsikálni, rajta hagyom 10 percig és olyan mint újkorában.
2021. okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Én is Domestos-szal szoktam takarítani 1-2 havonta. A króm felületeken ne hagyd rajta, mert megfoltosodik, de alapvetően a tálcának bírnia kell. Bele szoktam locsolni, átkefélem egy nyeles kefével, hagyom rajta pár percig, aztán megint átkefélem, leöblítem és szebb, mint újkorában. Egyébként kb. kéthetente ecettel szoktam kitakarítani, mert a vízkő is csúnya foltokat hagy rajta.

A mindennapi használatban pedig figyelni kell rá, hogy pl. kávé, tea, paprikás, vagy egyéb jól színező cucc ne száradjon benne. Le kell öblíteni rögtön.

2021. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
90%
Miért lettem lepontozva? A hypo gél tényleg működik,de mindegy.
2021. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!