Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosószert használtok?...

Milyen mosószert használtok? Mivel vagytok a legjobban megelégedve? A saját márkás termékek tényleg olyan jók?

Figyelt kérdés
2021. okt. 12. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Most vàltok arielről. Elnyomhatatlan illata lett. Most persilt vettem, nem gondolom, hogy rosszabb lenne.
2021. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Mi újabban mosódiót használunk. Nagyon friss illata van a ruháknak azóta. Eddig csak a folyékonyat próbáltuk de legközelebb majd az igazi mosódió jön
2021. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Miss Endzsi ***** válasza:
77%
Olcsó magyar márkákat szoktam használni, nem látok különbséget, hogy rosszabb lenne, illatba viszont coccolino, mert ezeknek az olcsóbb mosógéleknek nincs nyomós illatuk.
2021. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Én fehér ruhákhoz használom a DM saját márkás fehérítős mosóporát, szinesekhez folyékony vagy kapszulás Arielt.
2021. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is az Arielről szeretnék áttérni, nekem is az a tapasztalatom, hogy rettenetesen erős az illata, a tisztítóhatása pedig mintha csak romlana…. 10 évvel ezelőtt a gyerekek melegítőiből gond nélkül kivette a fűfoltokat, ma meg már előkezelés nélkül egy folt sem jön ki.

A Dm-es mosóporral én is szemezek egy ideje, ki fogom próbálni 🙂

2021. okt. 12. 18:10
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
tandil folyékony (aldi)
2021. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Nemetorszagbol hozatok folyekonyt mososzert (messze jobb minosegu mint amiket Magyarorszagon lehet kapni) Ariel, Persil, Tide.
2021. okt. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Egyébként tényleg nagyon erős illata van az Arielnek, én sem találtam olyan öblítőt ami elnyomná. Én is többekközt ez miatt váltok.
2021. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Logika2015 válasza:
37%
Én mosószódát használok a mosáshoz. Az öblítéshez pedig ecetet, amibe mosóparfűmöt csepegtetek. Az illat intenzitása a mosóparfűm mennyiségével szabályozható. Sokkal jobban bírják a ruhák a mosást (2 gyerekre is mosok, sokat), ráadásul a mosógépem is olyan, mint ha új lenne, nincsenek learakódások stb.
2021. okt. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Én is mosószódát használok évek óta. 400 Ft/kg Nekem bevált. Öblítőszerből a legolcsóbbat.
2021. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!