Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy lány alapvetően nincs...

Ha egy lány alapvetően nincs megelégedve a saját testével, de a környezete állandóan dicséri, kollégái "udvarolnak" neki, akkor előbb-utóbb elhiszi hogy "jó nő", vagy mindig a "saját szemének" fog hinni hogy nem az?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó...Többnyire nem hisz senkinek, csak saját magának.
2015. nov. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
75%

elkészítés


A tésztához a vajat a cukorral és a sóval kikeverjük. (Én lyukas közepű fakanalat használtam hozzá.) Hozzáadjuk a lisztet és a tojás sárgákat, és a lehető legkevesebb mozdulattal összedolgozzuk (morzsás állagú lesz). A végén beleöntjük a tejet és addig keverjük, míg nagyjából összeáll a tészta, duci hengerré formáljuk és fóliába csomagolva a hűtőben pihentetjük legalább egy órán át. (Az omlós tészta titka, hogy ne dolgozzuk, gyúrmáljuk agyon, máskülönben nyúlóssá válik.)

A pihentetési idő leteltével a hengerből fél centis szeleteket vágunk, és kibélelünk velük egy 30 centiméter átmérőjű piteformát, egymáshoz nyomkodva őket az illesztéseknél, úgy hogy egyenletes legyen mindenhol. 180 fokra előmelegített sütőbe dugjuk (légkeverésen) 12 percre.

Közben elkészítjük a citromkrémet: a tojást kikeverjük a cukorral, majd lassan hozzáadjuk a citrom-lime levet és a habtejszínt.

A félkész tésztát alaposan megkenjük tojással (megakadályozva ezáltal, hogy a tészta magába szívja a krémet) és megtöltjük a most még meglehetősen folyós krémmel.

180 fokos sütőben kb. 30-40 perc alatt megsül. Akkor kell kivenni, mikor a krém a torta közepén még rezeg.

Egy órán át hűlni hagyjuk, és ez idő alatt a citromkrém is megszilárdul a középső részen (előbb semmiképpen ne vágjuk meg a tortát, mert szétfolyik, nyúlik az egész, plusz hidegen finom).

2015. nov. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
94%
bocs mellé ment
2015. nov. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány a fejébe veszi, hogy nem néz ki jól, akkor annak mondhatsz bármit, úgyse fog hinni senkinek.
2015. nov. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Vagy elhiszi és rájön,tényleg jól néz ki, de ennek ellenére annyira áhítozik mások dicséretére, hogy folytatja eddigi magatartását, vagy pedig végre elégedett lesz és még jobban dícsérik ezután is. Vagy elkezd változni külsőre,pl tornázni,fitnessezni.
2015. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszi el. Ugyanilyen vagyok. Sosem lattam magam szepnek es nemis fogom... Tok mindegy ki mit mondd
2015. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem gondoltam volna, hogy összefut a nyál a számban az itt olvasott válaszoktól, de... Na, most nekiállok sütni!
2015. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Esetemben ez úgy van hogy néha tudom hogy jó nő vagyok, hiszen mindenki ezt mondja mindig. De ha sokáig nem hallom ezt akkor megint a saját szememnek hiszek, és azzal a tükörben egy ronda lányt látok csak.
2015. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
változó. én is rondának látom magam mindig kb, hiába dicsér más, szólítanak le sokan. amikor a barátom mondja, hogy milyen jól nézek ki, akkor neki néha-néha elhiszem egy rövid ideig, de alapból nincs jó véleményem magamról. lehet nem látom jól magamat, mert néha pl ha látok egy husisabb nőt az utcám, vagy teljesen lapos mellű nőt, akkor azt mondom hogy én is olyan vagyok, a barátom meg kiakad hogy nem is a valóságot látom, hanem egy torz képet. de biztosan van olyan is, aki elhiszi másnak amit mond.
2015. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Elkezdtem járni egy molettebb 17 éves lánnyal akinek az önbecslése a béka segge alatt volt, vagdosta is magát, azt mondta nem kell senkinek kivéve nekem. A szokásos tini lány dolgok.

Aztán 11 hónap alatt lefogyott 25 kilót. Folyton dicsértem, hogy milyen ügyes és határozott. Szóval öntöttem bele a lelket. Talán túl sokat is kapott, mert az utolsó egy hónapban már nyílt kapcsolatot akart és azt állította "tisztel annyira, hogy nem feküdt le kismillió emberrel, pedig lett volna rá lehetősége".

Mit ne mondjak, nem kicsit lepődtem meg azon, hogy egy erősen introvertált lányból ez lett. Egy hónap múlva szakítottunk is.

Tanulság: sose dicsérd őket agyon, mert elfelejtik kik tették jobbá az életüket, úgymond. Persze lehet, hogy ez csak kivételes eset, de az ilyen zavarodott nőktől óvakodj, mert talán te is pofára esel, mint én.

2015. dec. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!