Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek ha mosogatás után...

XxLiaxx21 kérdése:

Mit tegyek ha mosogatás után csepp foltos lesz a pohár??

Figyelt kérdés

Tudom ez ilyen nagyon apró dolog, de engem mégis zavar már egy ideje. Konyharuhával törölgetni viszont nem akarok, mert ilyen apró szálak lesznek benne a pohárban.

Valami tipp?


2021. okt. 15. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég forró a víz, akkor gyorsan szárad, nem kell törölgetni, nem lesz foltos. Ha nem elég forró a víz, akkor sajna, de törölgetni kell, amihez használj pl. textil pelenkát, vagy mikroszálas törlőt, ami nem szöszöl.
2021. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon Koszonom holnap ki is próbálom❤️❤️❤️
2021. okt. 15. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel mosogatsz, öblítesz is?

Nekem még sosem volt foltos, vízhőfoktol függetlenül.

Konyharuha nem szöszöl nekem, pamut. Csak az agyonmosott, de az már csak rongy. Próbálj mikroszálasat.

2021. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Tanulj meg mosogatni :)

Forró vízzel mosogass, majd forró vízzel öblítsd el. Kipakolod, 5 perc múlva 1db papírtörlővel áttörlöd és kirakod egy rácsra megszáradni szájával felfelé és 5 perc után elpakolhatod.

2021. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En teljesen ellentetesen tanultam es teszem, forro vizzel mosogatok, de mindig jeghideg vizzel oblitek.

Es torolgetes nelkul is csillogosra szaradnak, nem lesz cseppfoltos.


Vendeglatasban ugyanigy, plussz egy mikroszalas ruhat belemartottunk kicsit ecetes vizbe es azzal ha attoroltuk az evoeszkozoket poharakat, nem csillogtak. Vakitottak 🤣

2021. okt. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mosogatógép.
2021. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bejárónő
2021. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolso ketto 🤣


Sztem

Meg igyal az uvegbol nincs pohar nincs mosatlan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2021. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!