Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mire jó az eco program a...

Mire jó az eco program a mosógépen ha dupla annyi ideig mos és melegebbre fűti a vizet mint a normál program?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem a dobban sincs kevesebb víz mint normál programnál

2021. okt. 25. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Nekünk a pár éves Elektroluxon az "eco" rövidebb ideig mos (azért "eco",mert gazdaságosabb), főleg, ha még beállítom a "gyors" programot is.
2021. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

A gyakorlatban kb. semmire, de olyan jól néz ki a leírásban az ilyesféle termékmenedzser-bullshit, hogy az user inkább az ilyen álfunkciókkal ellátott gépet veszi meg az áruházban. Emlékezzünk tehát a klasszikus bölcsességre:


"A csicsás készülékek általában nem használhatók!"

2021. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
A Miele mosogépemen az "eco" variáció annyit tesz, hogy alacsonyabb hőfokon hosszabban mos (60 fok helyett 50, 30 perccel hosszabban). Ahogy elnéztem, a víz nem kevesebb benne.
2021. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, ha úgy van ahogy írod, hívd ki a garanciális szervízt, mert a készülék elromlott...
2021. okt. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pont tegnap szívtam meg az ECO programot. Véletlenül rosszul állítottam be, és mikor már 1,5 órája ment a gép, akkor néztem meg. 2,5 óra alatt végzett az egyébként a jól beállított 1,5 óra helyett.
2021. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!