Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Színes, fekete és fehér...

Színes, fekete és fehér ruhákra kinek milyen folyékony mosószer vagy mosókapszula vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
máj. 26. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem színes ruhákra az Ariel, abból is a kapszula vált be. De a gélt is használtam a kényes, 30 fokon mosható ruhákhoz. Mostanában ezt a gélt lecseréltem egy olcsóbb színes ruhákhoz való gél mosószerre. Sokáig a feketéket is színes Ariel kapszulákkal mostam és nem vettem észre nagy fokú fakulást. A fehérekre port használok, az is Ariel, a fehérekhez való. Ez a legkényesebb, mert a fehérek hamar beszürkülnek, főleg a folyékony mosószertől. De egyébként szerintem a színeseknél és a feketéknél nem is a mosószer számít, hanem az, hogy alacsonyabb hőfokon kell mosni és nem durva programon (tehát nem pamut programon, hanem mondjuk kímélőn).
máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
máj. 26. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!