Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akinek van robot felmosoja...

Akinek van robot felmosoja vagy porszivoja! Milyenetek van? Szeretitek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Külön csak robotporszívóra is kíváncsi vagy? Vagy hibrid robotporszívóra gondolsz ami feltörölni is tud?
2021. okt. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ez csak tagasabb lkasokban erdemes hasznalni, hagyomanyos lakasokat nem tud porszivozni felmosni alaposan a zegzugokban


Ui: ez inkabb csak a napi koszt takaritja, annyira nem alapos mint egy rendes porszivo de egyszerusiti az eleted a hetkoznapokban nemileg


Nekem nem kene, jobbnak gondolok egy sima kezi porszivot. Erosebb lekapom felszivom, puff mehet is vissza..

2021. okt. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Nekünk van robotporszívónk, én szeretem. Macska mellé áldás, hogy ne ússzunk állandóan a szőrben. :)

A napi szinten tartást megcsinálja, de a rendes porszívózást nyilván nem helyettesíti.

2021. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekünk van, de én nem szeretem. Csak olyan lakásba való, ahol szinte semmi sincs az útjában. A mágnescsík nem sokat ér, előfordul, hogy úgyis átmegy rajta. A bútorokat nem szereti, például az ágy alá is be akar menni, pedig csak 2 cm hely van alatta, olyankor megáll és sípol. Volt, hogy a szekrénysor előtt is megakadt, pedig ott csak pár mm a rés...
2021. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nagyon szeretem a miénket. Roborock S5max, feltörölni is tud. Nekem egy áldás, elég alapos, jól tájékozódik, és a feltörlést is szépen elvégzi. Az applikáció is jól kezelhető, van magyar nyelvű változata is. Nekem nem kell gyakran előszedni a rendes porszívót, bár igaz, hogy szinte minden nap elindítom, és nincs nagy család, sem háziállat bent. Összességében bármikor újra venném, nagyon megkönnyíti a rohanó hétköznapokat.
2021. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nekünk MI Robot Vacuum Mop Pro van. Nem nagy a lakásunk de egy kutya és egy macska mellett nagyon nagy segítség. Ütemezve minden hétköznap délben indul és kitakarítja a lakást. Nem is gondoltuk, hogy egy nap alatt mennyi kosz keletkezik. Nem kell neki semmi mágnes, fizikai határoló, magának térképezi fel a lakást és alkalmazásból lehet virtuális falakat beállítaani pl. feltörléskor a szőnyeg köré. Szék alatt elfér, úgy fordul hogy mindent összeseperjen maga alá. Lézerrel méri a tárgyakat, így a gardrób szekrény tükör ajtaja megvicceli, át akar menni a "virtuális" szobába, de nem minden áron, próbálkozik párszor és utána nem tér vissza, így ide virtuális falat se tettem. A kutyát kikerüli a szőnyegen de ha méltóztat rögtön arrébb menni akkor visszafordul a helyét feltakarítani.

Pozitív hozadéka még, hogy minden elpakolunk a földről, hogy ne akadályozzuk (papucs a helyére, stb.) így eleve nagyobb a rend.

2021. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!