Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Összemostam a kislányom...

Összemostam a kislányom ruháit egy mályva lepedővel, és minden rózsaszín, illetve lila lett. Legjobban egy citromsárga plüss rugit és egy világoskék plüss rugit sajnálok, mindkettő lila lett. Vissza lehet-e állítani az eredeti színüket valahogy?

Figyelt kérdés
Sírva fakadtam, amikor megláttam.. ez most volt fél órája... Még nem hevertem ki...:(:(:( Segítsetek!!!
2008. dec. 14. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hogy visszajönnek az eredeti szinükre,max,ha nem mosod öket ujra àt,lehet a szin kimosodik belöle.De nagyon kicsi az esélye(((((((((((((

Vannak festékek a ruhàra lehet kapni,talàn àtfested öket vele,de az sem lesz soha az igazi,meg pici babànàl ilyesmivel nem is tesztelnék.

Persze ne dobd ki öket,otthonra még jok!

2008. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen könnyen befogta, az azt jelenti, hogy a festék oldódik vízben. Mosd ki újra, hátha simán kijön a felesleges festék (mi már jártunk így). Létezik valami rongy is, amit ilyenkor be kell tenni a mosásba, és megköti a festékanyagokat, de nem tudom, mi a neve, így rákeresni sem tudtam. Hátha lesznek nálam okosabbak!

Ha meg végképp nem jön ki, fessed be mindkettőt valami sötétebb színre, pl. meggypirosra, ami takarja a mostanit.

2008. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Kiraktam a szárítóra őket, de most megyek és megpróbálom még frissiben mégegyszer kézben kimosni őket! Azért köszönöm a válaszokat!!!!!
2008. dec. 14. 16:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél a vízbe folttisztítót, pl. Vanish-t, hátha az segít!
2008. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

De most komolyan ezért sírni??? Inkább nevetni kéne az egészen

két hónap mulva kinövi , egyébként is mi baja lesz a lila rugiban???

ezek az igazi álproblémák örülj, az egészséges babának !!

2008. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, én 28 éves srác létemre az újonnan kapott, hozzáteszem elég gagyi, piros színű boxeralsóm mostam össze a két darab, akkor még fehér fecskémmel. Rózsaszínűek lettek, boldogan hordom és barátnőmmel azóta is szakadunk a könnyektől :-)
2008. dec. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaj, annyira aranyosak vagytok!!!!Köszönök minden kedves szót, és köszi, hogy megosztottátok velem a sztorikat, jobban érzem magam!! :):) Egyébként most állnak a "színkiszedő" csodaszeres vízben :) De már belenyugodtam. Csak azért sajnáltam, mert ráadásul ezek új darabok voltak. Tudjátok, a többi turis, azt annyira nem sajnálom... Ha elérek valami eredményt, kiírom!! Mindenkinek köszönöm!!!!!
2008. dec. 15. 10:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nézd a jó oldalát. Ha kisfiad lenne és rózsaszín sikeredett volna, az azért jóval nagyobb gond lenne. :)


fel a fejjel, szurkolok és várjuk az eredményeket, annál is inkább, mert hamarost mi is kerülhetünk hasonló helyzetbe :)

2008. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek,én is ilyen vagyok,ha valami uj ruci tönkre megy,én is kitudok àm akadni.

Föleg mikor megveszek valamit,és itthon veszem észre hogy kivan szakadva.

A baby ruhàit meg annàl is jobban féltem,én is vegyesen vettem ujat meg turisat,de jobban féltem öket ,mint a miénket,pedig bàrmikor vehetnék màsikat:)

Elö vàlasz iroja voltam

2008. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan, hogy színkiegyenlítő. Ilyen balesetekre találták ki, hatásos és pár száz Ft. Én legutóbb háztartási boltban vettem, amikor a sötétkék cipőt a piros nadrággal mostam össze. Aki ajánlotta, a rózsaszín gatyákat varázsolta vele ismét fehérré.
2008. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!