Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehetne megoldani,...

Hogyan lehetne megoldani, hogy férfiak wckagylóba állva vizelése során a vizelet ne fröcsögjön szét és legyen az ülőke, háttámla, fal, padló, eszközök ( wckefe stb) tiszta ragacsos, foltos, büdös?

Figyelt kérdés

4 férfivel élek.

Napi szinten kell nagytakarítást csinálni a fentiek miatt, ha nem akarom, hogy büdös legyen és ragadjon. Vagy ez máshol is így van, normális?

Hogyan érdemes takarítani és ők tudnak-e állva nem is pisilni?


2021. dec. 28. 09:37
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
94%

Megmondod:


"Fiúk, elég nagyok vagytok már ahhoz, hogy elkezdjétek gyakorolni az ülve pisilést, ha nem akarjátok, hogy majd a csajok bele kiforduljon a magatok után hagyott húgyszag és mocsok miatt. Roppant kiábrándító tud lenni, viszont lehet tenni ellene!"


Aztán vagy sikerül, vagy nem....

2021. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Mert az apjuk azt mondta nekik, hogy nem b.zik, hogy ülve pisiljenek és rosszindultú vagyok, hogy erre akartam őket rávenni, el akartam b.zisítani őklet és szerintük csak én vagyok finnyás, nincs ott semmilyen szag, csak kötöszködöm és lusta vagyok takarítani, pedig az az én dolgom, főleg, hogy a covid óta home office van, otthon vagyok, időmbe bele kell férjen.
2021. dec. 28. 12:08
 23/48 anonim ***** válasza:
90%
Ajjaj.... nem kis baj van a férjecskéddel, az már biztos....
2021. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
91%

#22

Hát zokon ne vedd Kérdező, de ilyen primitív gondolatvilágú pasassal szerintem a körbehugyozott vécé a legkisebb gond!

Részvétem!...de sajnos magadnak kerested a problémát.

2021. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
88%

NEM a te dolgod! Nem vagy a cselédjük!


Ha viszont önként vállalod a bejárónő (sőt bentlakó) cseléd szerepét, akkor miért írsz ki erről kérdést...????


A férjednek nem ártana egy kis "továbbképzés".... Kb. száz évvel van lemaradva fejben és észben....

2021. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
nincs férfi a családomban ( ahol gyerek voltam), azt gondoltam, hogy tényleg igaza van, hogy gáz az férfiak ülve pisilése, elhittem neki :(
2021. dec. 28. 12:14
 27/48 anonim ***** válasza:
76%

26: soha nem beszélgettél erről barátnőkkel, kolléganőkkel, ismerősökkel az elmúlt kb. 20 évben...???? Nem csak a családban lehet ez téma...


Fura, hogy elfogadtad fenntartások nélkül a férjed múltszázadi felfogását...

2021. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
90%

Gratulálok!

Komolyan mondom Kérdező, rekordot állított fel a férjed tahóságban!


Egy mondaton belül homofóbiát nevelt a gyerekekbe, miközben téged megsértett, rosszindulattal, finnyássággal, lustasággal felcímkézve és leminősített egy lusta cseléd szintjére.


Hogy aztán ezt te miért tűröd, az már a te gondod, de a fiaidnak lesznek még keserves, kőkemény időszakaik, ha ezt a szemléletet akarnák a 21-ik században, Európában meghonosítani a párkapcsolataikban.

2021. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
nem, elég fura lett volna ezzel a témával előjönnöm, maguktól meg nem mondták illetve lányos anyukák meg singlik ,de ez a téma sose jött :(
2021. dec. 28. 12:22
 30/48 anonim ***** válasza:
94%
Otthon ülve intézem az ilyen ügyeket, ennyit meg kell tennem a családomban élő nőkért. Először furcsa volt ülve pisilni, de rővid idő alatt hozzá lehet szokni.
2021. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!