Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehetne megoldani,...

Hogyan lehetne megoldani, hogy férfiak wckagylóba állva vizelése során a vizelet ne fröcsögjön szét és legyen az ülőke, háttámla, fal, padló, eszközök ( wckefe stb) tiszta ragacsos, foltos, büdös?

Figyelt kérdés

4 férfivel élek.

Napi szinten kell nagytakarítást csinálni a fentiek miatt, ha nem akarom, hogy büdös legyen és ragadjon. Vagy ez máshol is így van, normális?

Hogyan érdemes takarítani és ők tudnak-e állva nem is pisilni?


2021. dec. 28. 09:37
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
0%

De jókat olvasgattam itt.Az "okos " nők véleményeit tanácsaikat.

Na ezeknek is akkor volt p. a kezükben,mikor szexeltek.

Melyikük olvasta el a férfiak vízelési anatómiáját ?

Biztosra veszem 1 válaszoló sem. Már alapból a nemi szervek sem egyformák. Maga a természet is arra kényszeriti a férfiakat,hogy állva pisiljenek,előre és sugárban. Ezt egy nő sem tudja megcsinálni,kényszerből ülnek a wc re,vagy szabadban le guggolva ,combok szét tárva. Mert az ő vizeletük szét szórtan történik.

Aztán jön a megtörlés.Nekik ez ülve nem gond .De hogy van ez ülve férfiaknál. A húgycsőből valahogy elkenne távolítani a még bent maradtat.De hogyan ? Ülve nem olyan egyszerü,fel kel,rácsöpöghet a gatyájára . Akkor meg a húgyos gatyával jöttök.

Meg kell tanítani már 2 éves korában. Persze nem arra amit már sokszor hallottam lányos anyukáktól. Húz le,vagy fel a bugyidat.

A fiúknak gatyájuk van,vagy ma ezt már alsó nadrágnak nevezik.

Én úgy gondolom,háborgás ide ,vagy oda,ez még jó ideig így fog maradni.

2021. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
jó ideig még a nőknek kell mindennap a férfiak után takarítani a wc kagylót, wc deszkát, ülőkét, a járólapot, falat és az útbe eső eszközöket, mosni a szönyget, amire szétfröccsentik naponta többször a vizeletet, mert ők nem érzik a saját vizelet szagukat, nem látják a száradás nyomát és jó ez így, mert a vendég nők is megértik, ők is ezt csinálják otthon ?
2021. dec. 28. 13:47
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
31: ez a hajánál fogva előrángatott anatómiai érvelés egy nettó bullshit!
2021. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
80%

#31

Látom rád férne egy kis továbbképzés ezen a téren!

Majd elküldöm hozzád a férjem, aki ülve pisil, mégsem sáfrányos elöl az alsója, hátul meg nem vonalkódos és ez így megy már 25 éve.

Alapvető intelligencia és higiéniai igény kellene hogy legyen egy férfiben (nőben is, de ez most más kérdés) és akkor ezek a "megoldhatatlannak tűnő" problémák nem léteznének.

Érdekes, az én férjem ülve is képes a végén egyet rászorítani, majd megtörölni magát elöl, a nagyvécézés után meg a kád szélén ülve kimosta a fenekét. Én is.

Szerencsére 5 éve van bidénk, így az altáji higiénia teljesen komfortos, de nekünk mindkettőnknek igényünk is volt/van rá.

2021. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
86%
Van egy piszoár nevű szaniter, azt kéne beszerelni, ha valaki állva szeret pisilni, ugyanis az való az állva pisiléshez.
2021. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
0%
17: Én nem vagyok hajlandó mással közös fürdőszobát használni. A többi az ő dolguk, azt csinálnak a sajátjukkal, ami jólesik.
2021. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 Hintalow ***** válasza:
68%
Felnőtt fèrfi vagyok, soha az èletben nem jutott eszembe, hogy itthon ne ülve wc-zzek. Hogy olvasnèk máskèppen? 🤷🤔
2021. dec. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

Ülve pisilésnél a cerkát végig fogni kell és lenyomva kell tartani, hogy lefelé célzódjon belőle a cucc?

Vagy magától megy jó helyre ha csak lógatják, lógatjátok?

2021. dec. 29. 06:15
 39/48 anonim ***** válasza:
86%

#38

Akinek reggel áll, az lenyomja, napközben már nem kell, jó helyre megy.:)

2021. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
84%
Én nem szólnék bele, hogy hogyan pisilnek, de felváltva takarítanánk. A fiaid már elég nagyok hozzá, max. az apukád helyett vállalnám át, ha ő már nagyon idős.
2021. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!