Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A pillanatragasztó háromnegyed...

A pillanatragasztó háromnegyede levegő volt és a többi ragasztó meg füstölgött, miért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ezek a szemétládák felfújják a tubust, majd belecseppentenek 4 csepp ragasztót, ami aztán 1 óra alatt beszárad. Mondjuk ezért 129 egy tubus.
2010. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jót ragasztót akarsz, ott a Loctite 401. Már hónapok óta használom, és nem száradt be. Az ára viszont nem baráti.
2010. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a közeli modellező boltban szoktam venni, szép nagy, átlátszó cseppentős műanyag "üvegcse". Többféle sűrűségben lehet kapni. Nagyon sokáig elég. Vettem mellé egy aktivátor spay-t is, a ragasztás után csak ráfújok egy keveset és már meg is kötött. Nagyon praktikus (csak kicsit büdös:)))
2010. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Vettem mellé egy aktivátor spay-t is"


Az milyen ragasztó? Mert a ferrobond meg a loctite a levegő nedvességétől szilárdul, ezek cianoakrilát anyagú ragasztók.

2010. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valaki megmondaná, hogy miért füstölgött a ragasztó??
2010. szept. 9. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
19:44 Igen, ez is cián-akrilát ragasztó. Ez is megszárad a levegőn ugyanúgy, de a spray használata után nem kell várni, azonnal megköt. A Pelikán cég gyártja, meg az aktivátor spray-t is.
2010. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem füst, hanem a ragasztó gőze, ugyanis nagyon illékony.
2010. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!