Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nagyon kemény a víz nálunk és...

Nagyon kemény a víz nálunk és az üvegpoharak amelyekből mindig iszunk teljesen vízköves. Mivel szedjem le a foltokat a poharakról?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nàlam is ez a nagy gond egy ideje.

Ugy oldom meg,hogy mosogatàs utän,nem vàrom meg mig megszàrad,hanem azonnal àttörlöm egy tiszta kendövel.

Nem fog semmi sem làtszani a foltokbol!

2008. dec. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Önts bele ecetes vizet, hagyd állni, aztán öblítsd ki. Újra szép lesz, és vízkőmentes. Én is így szoktam. :)
2008. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ki ugyan nem próbáltam, de ha az öblítővízbe raksz ecetet, akkor nem lesz vízköves.
2008. dec. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a szitu. Én a Lidl-ben vettem W5 zselés klóros tisztítószert, ugyan nem erre a célra csak egyszer kipróbáltam pohármosásra. Időnként ezzel mosogatom el őket. Csili-vili lesz és még fertőtlenít is a szer, nem kell törölgetni utána csak lecsepegtetni és foltmentes lesz. Az ára is barátságos kb. 350 Ft egy liter. Kitűnően lehet vele még a fényes edénykészletet, csaptelepet és akár fürdőkádat is takarítani.
2008. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!