Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol vehetek pórtaszító ablakmo...

Hol vehetek pórtaszító ablakmosó folyadékot tetőablakhoz, milyen márkanevén keressem?

Figyelt kérdés
Láttam egy hónappal ezelőtt netes reklámban, de akkor elfelejtkeztem róla. Most, amikor sivatagi port hozott az eső, ráébredtem, milyen jó szolgálatot tenne.

2022. márc. 16. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy autósboltban kellene ilyet keresned.
2022. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen szerintem nincs.
2022. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Netes reklámok pont a valóságtartalmukról híresek.
2022. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Meg arról, hogy be is vállnak? 😁😁

Komolyan van olyan valaki, aki ezt elhiszi, hogy van egy szer, ami majd taszítja a port az ablakról?

2022. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Ablakhoz csak egyetlen jól bevált portaszító létezik, bár van némi mellékhatása....

...és amúgy kalapácsnak hívják.

2022. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A mai világban ennyi kételkedő embert! A föld meg lapos? :-D

Igenis vannak ilyen szerek! Hazánkban leginkább az autókon használják ezeket. Otthoni ablaktisztítás egy mumus, egy fekete leves, hiszen a legtöbben utálják. Viszont ipari ablaktisztító cégek legtöbb esetben hasonló pórtaszító szereket is alkalmaznak a tartós cél érdekében. Szép is lenne, ha egy irodaépület hatalmas üvegfelületeit hetente kéne tisztítani.

Különböző anyagoknak vannak portaszító hatásai üvegfelületen. El sem hinnétek, de egy félbevágott krumpli is bír ilyen hatással, ha bekenik vele az üveget. Régi módszereknek is van portaszító hatása, ecet, gyógyszertári vagy mezőgazdasági alkohol, pár csepp denaturált szesz... Fekete-fehér újságpapírral vagy mikroszálas törlőkendővel kell áttörülni a végén, vagy használt nejlonharisnyával a fényes eredményért.

Télen, jegesedés ellen glicerines vizet kell alkalmazni.

Kapható portaszító ablaktisztító: Prelix Portalanító spray, Glass Sparkle, Cleaneco, Kärcher, RAINX 2in1, TURTLE WAX TW FG7900 GL, stb...

2022. márc. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Köszönjük Emese.
2022. márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező egy másik regisztrációja. Árulkodó a “pórtaszító” szó használata mindkettőnél. 😆
2022. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

"pórtaszító"

Paraszttaszító? Ilyenről még nem hallottam...

2022. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!