Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Másnál is összepiszkolja az...

Ignis Subdialis kérdése:

Másnál is összepiszkolja az eső a tetőablakot?

Figyelt kérdés
Megdöbbentő számomra, hogy milyen koszt hagy maga után az eső az ablakon, mintha sár esne az égből, nem is víz. Most is háromszor esett, már az első után sűrűn sárpöttyös volt az ablak, de a második, harmadik eső csak tetézte, már kilátni nem lehet rajta, csak örülök, hogy nem mostam le azonnal. Ez normális? Vagy kifejezetten a zöldövezetek jellemzője? Honnan jön a piszok?

2020. máj. 15. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szokásos szaharai homok, amitől rendszeresen ilyen az eső.

[link]

Nálunk is gyönyörűek a növények, a kocsi, az ablakok... :/

2020. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Én ha tudom előre hogy eső lesz, be szoktam folpakkozni, ha elment az eső folpakk le...
2020. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez komoly? Sokkal többet dolgozol és még műanyag hulladékot is termelsz, mint ha csak egyszerűen lemosnád az ablakot.
2020. máj. 15. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fürdőszobában van tetőablak. Annyira magasan van, hogy nem érem fel lemosni, kinyitni is csak elektromosan lehet. De a felülete domború, így nem igazán lesz koszos, legalábbis nem vettem még észre ilyesmit. Nem is tudom, hogy lehetne lemosni, mert esélytelen felérni még létráról se.
2020. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a rendes ablak is néha piszkos eső után.
2020. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!